Tobiasz to 2-letni chłopiec ze śmiertelną wadą serca oraz szeregiem innych schorzeń. Życie napisało mu okrutny scenariusz

www.nadziejadladzieci.pl/tobiaszek

Chore serce, przez które codzienne czynności sprawiają mu niewyobrażalny wysiłek. Odwiedzanie murów szpitala żeby upewnić się ile Jego serduszko jeszcze wytrzyma. Strach i paraliż – dwa uczucia, których żaden rodzic nie powinien doświadczyć.

„Słysząc, że w Polsce lekarze nie podejmą się operacji serca Tobiaszka, otrzymaliśmy cios, z jakim nigdy nie chcielibyśmy się mierzyć! To nie możliwe, że mój malutki syneczek został skazany na śmierć. Nie mogliśmy się poddać!Po długim oczekiwaniu Klinika w Bostonie zakwalifikowała Tobiasza do operacji serca. Życie naszego dziecka zostało wycenione na 1,5 mln złotych!”

Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać 586 904,07 zł. To ogromna kwota, która przybliża Tobiasza do upragnionej operacji w USA, jednak wciąż za mała, by marzenie o zdrowym sercu mogło się spełnić

„Dzięki Waszym dobrym sercom na zbiórce naszego synka już znajduje się ogromna kwota. Za każde wsparcie jesteśmy Wam dozgonnie wdzięczni. Serce nam pęka, gdy wciąż musimy błagać o pomoc. Ale Tobiasz nie przeżyje bez tej kosztownej operacji… Dlatego prosimy, nie zostawiajcie nas Pomóżcie nam resztkami sił dobiec do mety i uratować nasze dziecko!”

www.nadziejadladzieci.pl/tobiaszek

Tobiaszkowe serduszko w potrzebie