Kolejnym naszym dzielnym podopiecznym jest Anastazja Madziar. Dziewczynka pochodząca z miejscowości Skałągi w woj. opolskim. Nastka choruje na mukowiscydozę, która utrudnia codzienne funkcjonowanie i jest bardzo niebezpieczna dla życia. Stara się być pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Niestety nie zawsze to jest możliwe.

Obecnie Anastazja uczęszcza na rehabilitację, terapię oraz ma zajęcia z psychologiem. Ta niespełna 5 letnia dziewczynka już od najmłodszych lat musi zmagać się z wieloma trudnościami które przygotował dla niej los.

Terapia w jej życiu jest bardzo potrzebna. Przez 3 lata mama szukała odpowiedniego terapeuty, aż w końcu znalazła i Nastka z entuzjazmem podchodzi do zajęć. Widoczne są spore postępy, dlatego też trzeba zadbać o ciągłość w leczeniu tej drobnej blondyneczki

Niestety wszystkie zajęcia to spore koszty. Dzięki Waszej pomocy udało się już sfinansować pewną część związaną z terapią i lekami. To jednak nie koniec, dlatego nie pozwólmy na to by Anastazji zabrakło środków, a jej samej finalnie zabrakło oddechu..

Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy jej w walce o lepsze jutro

www.nadziejadladzieci.pl/nastka

Mój oddech moja szansa na życie – licytacje dla Nastki