Gabrysia to wspaniała dziewczynka z rozbrajającym uśmiechem, która poruszyła tysiące serc. Na początku roku 2023 dzięki Waszej ogromnej pomocy otrzymała szansę na ŻYCIE.

Jest w domu, po operacji serca, która została przeprowadzona w USA, w BOSTON CHILDREN’S HOSPITAL. Gabrysia jest pod stałą opieką lekarzy, którzy kontrolują jej serduszko, przyjmuje leki, a także uczęszcza na zajęcia z terapii sensorycznej i do fizjoterapeuty. Jest również pod opieką psychologa, ponieważ jej walka o życie nie należała do łatwych i odcisnęła swój ślad.

Ogromną radość sprawił dziewczynce powrót do szkoły. Spotyka się z koleżankami, kolegami i jest naprawdę szczęśliwa. Może „skakać, bawić się i spędzać czas w szkolnej świetlicy” – jej małe wielkie marzenia spełniły się dzięki Wam!

W imieniu Gabrysi i jej bliskich z całego serca DZIĘKUJEMY za ogromne wsparcie i pomoc dla Gabi. Dziękujemy za ŻYCIE jakie Jej podarowaliście! Walka o zdrowie i życie Gabi potrwa jeszcze bardzo długo. Nadal można ją wspierać poprzez zbiórkę, która pozostaje aktywna.