„Pomaganie rodzi się w sercu. Pomagając pokazujesz jak wielkie je masz”.  Tymi słowami zakończyliśmy Nasz Piknik Charytatywny Espero PODARUJ DZIECIOM NADZIEJĘ, który odbył się w ubiegłą niedzielę.

Było pięknie i cudownie. Pogoda dopisała, a radość i zabawa wypełniły ten dzień. Nie było mowy o smutku, ani myśli o troskach. Nasze dzieci i ich rodziny były w tym dniu szczęśliwe.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pani Małgorzaty Kwiatkowskiej – Burmistrz Dzielnicy Targówek za objęcie patronatem honorowym naszego wydarzenia. Dziękujemy Wydziałowi Kultury oraz Wydziałowi Gospodarowania Nieruchomościami za pomoc, cenne rady i ogrom działań, które pozwoliły na jego. organizację.
Serdecznie dziękujemy Pani Monice Kiljańskiej za pomoc w organizacji części artystycznej naszego pikniku oraz wszystkim artystom, którzy umili nam czas swoimi wystąpieniami:
Yankes ,
Danielo ,
Silver Dance ,
AmorBoy-OFFICIAL-music,
MACZO ,
NEF ,
Bartek Wrona
a także naszym wspaniałym konferansjerom Konradowi i Wojtkowi.
Dziękujemy naszym partnerom J.k.pucus, CzuCzu , Lukullus , Primus-Med , Wypożyczalnia Gastronomiczno Eventowa Gastro4rent , Rolnik Ekologiczny Bielany oraz wszystkim firmom i osobom, które zechciały wesprzeć licytacje podczas koncertu fantami.
Jesteśmy niesamowicie wdzięczni naszym wolontariuszom za poświęcony czas i zaangażowanie!
Dziękujemy za ten dzień każdemu, kto był z Nami tam na miejscu i każdemu, kto był z Nami myślami. Dziękujemy za chwile pełne uśmiechu, wsparcia. Ale przede wszystkim dziękujemy za Serca, jakie tu okazano!