Bez tytułu (Post na Instagram (Kwadrat))
null

Rafał Smoliński

Opiekun zbiórek celowych

Witajcie, nazywam się Rafał Smoliński. Jestem opiekunem zbiórek w Fundacji Espero Nadzieja Dla Dzieci.

Jestem częścią ekipy Espero ponieważ pomoc naszym podopiecznym i obserwowanie tego, że moja praca przynosi efekty i tym samym ratujemy komuś życie, sprawiamy, że pojawia się uśmiech na buźkach naszych dzieciaków oraz ich rodziców jest dla mnie motywacją do kolejnych działań oraz sprawia, że ten uśmiech też częściej pojawia się na mojej twarzy. Wiem dzięki temu, że jestem w odpowiednim miejscu.

Każda historia, którą usłyszałem i jeszcze usłyszę jest wyjątkowa tak samo jak Wy i wasze Dzieci.

Jako rodzice jesteście wzorem do naśladowania. Można uczyć się od was tego jak być empatycznym, silnym, walczyć o swoje i nie poddawać się nawet w tych najgorszych momentach, bo zawsze jest jakieś światełko w tunelu.

Jeśli chodzi o mnie zawsze możecie liczyć na ciepłe słowo, wysłuchanie i wsparcie. Wyjaśnienie wszystkich na pierwszy rzut oka skomplikowanych spraw.

Moją pasją jest motoryzacja oraz muzyka. Więc jak podczas rozmowy zapytacie jakie części wziąć lub jaki olej wybrać myślę, że też będę mógł pomóc 😉

Lubię też gotować więc zawsze możemy się wymienić jakimś przepisem. Ktoś robi dobrą szarlotkę?

Moja Skarbonka Nadziei

Dzięki mojej skarbonce i naszym wsparciu uzbierane środki w tym miesiącu przeznaczone dla mojego podopiecznego Jasia Ruszyńskiego. Dajmy Jaśkowi szanse aby mógł wyjechać na turnus rehabilitacyjny.

Xxx Y. wsparł Rafał Smoliński - skarbonka, 5 dni temu, kwotą 20 zł, Wszystkiego dobrego w Dniu Urodzin dla Pana i dużo zdrówka dla Jasia


pokaż więcej