Kopia Kopia Kopia Kopia ZBIÓRKA PILNE!

Gdy choroba zabiera wszystko!

null

Samuel Rodzoch

Stargard, zachodniopomorskie

Razem dla Samuela zebraliśmy

21 079,50  z 536 637,00 
4 tygodnie do końca

ilość osób wspierających: 390

Wesprzyj Samuela

AKTUALIZACJA 25.05.2023r:
🆘❌Rodzina Samuela potrzebuje naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 🥺 W tym roku, z powodu braku systematycznej rehabilitacji, nogi Samuela opanowała spastyka. 😧Samuel ma sztywne nogi, przestał zginać je w kolanach i nie może już chodzić, tak jak rok temu. Jego biodra są również sztywne i mają ograniczoną rotację, co utrudnia mu siedzenie w wózku. Teraz musi spędzać 70% czasu leżąc w łóżku. Jego prawa stopa jest zdeformowana, z palcami zaciśniętymi pod spodem. Cały wysiłek z fizjoterapeutą w zeszłym roku poszedł na marne, ponieważ Samuel doświadczył znacznego regresu. Bez operacji fibrotomii, która miała się odbyć rok temu, stan Samuela uległ pogorszeniu. Jeśli nie przeprowadzimy tej operacji, Samuel straci możliwość poruszania się na nogach. Samuel nadal potrzebuje kolejnej operacji fibrotomii, która zostanie wykonana za granicą już 9️⃣ czerwca. Koszt tej operacji wynosi aż 2️⃣0️⃣ tysięcy złotych, co stanowi ogromne obciążenie finansowe dla rodziny Samuela. 🆘❌ ‼️Proszę, zastanówmy się, jak trudna musi być sytuacja dla rodziców Samuela, którzy walczą o zdrowie swojego dziecka. To jest naprawdę poruszające i godne podziwu. Dlatego, jeśli macie możliwość, wesprzyjcie ich w tym trudnym czasie. 💔💔💔
AKTUALIZACJA 29.03.2023r:
Chcielibyśmy podzielić się z Wami ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia naszego dzielnego Samuela. Operacja wzroku, na którą tak długo czekaliśmy, odbędzie się już 3 kwietnia. Trzymamy kciuki za powodzenie kolejnego etapu leczenia i życzymy Samuelkowi szybkiego powrotu do pełni sił!
Jednakże, potrzebujemy nadal Waszego wsparcia, ponieważ Samuel w dalszym ciągu wymaga kosztownej terapii i rehabilitacji, w tym intensywnej terapii wzroku, która warunkuje prawidłowe efekty leczenia operacyjnego i jest jego nieodłącznym elementem. Bez Waszej pomocy nie udałoby się pokonać tego trudnego czasu i wywalczyć szansy na leczenie Samka za granicą!
Samuel potrzebuje środków na kosztowne turnusy rehabilitacyjne, trzeci etap operacji wzroku, terapię sensoryczną wzroku, sprzęty i produkty komunikacji alternatywnej, zestaw do terapii biofeedback mózgu oraz pomoce do terapii ręki. To wszystko kosztuje około 500 000 złotych!
Dodatkowo Samuel leczony jest w AFAMED w Poznaniu, gdzie poddawany jest terapii mikropolaryzacji mózgu, tlenoterapii i logopedii. Wymaga także rehabilitacji domowej, w tym kinezyterapii, terapii manualnej oraz zaopatrzenia w ortezy na nogi.
Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie i prosimy o dalsze wsparcie Samuelka. Razem możemy mu pomóc. Bądźmy z nim i nie opuszczajmy go
AKTUALIZACJA 24.01.2023r:
Jesteśmy z Samuelkiem w Poznaniu. Trwa turnus rehabilitacyjny, na który tak długo czekaliśmy. Jeszcze trwa… Na subkoncie Samuela nie ma już środków na opłacenie turnusu, na dalsze leczenie i rehabilitację. Dla nas oznacza to koniec walki o życie i sprawność! DLA NAS TO POCZĄTEK NIEKOŃCZĄCEGO SIĘ CIERPIENIA! Jeśli w ciągu najbliższych dni nie uiścimy opłaty za turnus, musimy się spakować i wrócić do domu… Co nas czeka? Nie mamy już środków, by opłacić terapię i rehabilitację, nie mamy środków na kosztowne leki, których Samuel na co dzień potrzebuje. JESTEŚMY BEZSILNI I ZROZPACZENI wobec CIERPIENIA, jakie dotyka nasze dziecko! Błagam każdego z Was, błagam jak matka matkę, jak rodzic rodzica… RESZTKAMI SIŁ. Pomóżcie nam ocalić Samuela przed bólem i cierpieniem! Każda wpłata jest dla nas na wagę złota, za każdy grosz będziemy Wam dozgonnie wdzięczni!
.
AKTUALIZACJA 22.11.2022r:
Od poniedziałku Samuel pozostaje bez rehabilitacji, bez terapii… Nie mamy środków na biofeedback wzroku, tak niezbędny, aby operacje przyniosły pożądany efekt i zatrzymały zanik nerwów wzrokowych. Tak strasznie boimy się, że utracimy to wszystko, na co tak długo pracowaliśmy. Dla dziecka tak obciążonego jak Samuel, przerwa w terapii i rehabilitacji oznacza REGRES, który może doprowadzić do najgorszego.
BŁAGAMY WAS ostatkiem sił, resztką nadziei jaka nam pozostała… Nie zostawiajcie nas teraz. Pomóżcie nam ocalić nasze dziecko przed najgorszym. Pomóżcie nam zebrać środki na kolejne etapy operacji wzroku i rehabilitację Samuela. W Waszych dobrych sercach pozostaje nasza wiara, że nie wszystko jeszcze stracone!

Epilepsja, wodogłowie, małogłowie, czterokończynowe porażenie mózgowe z dużą spastyką, zanik nerwów wzrokowych, duże opóźnienie rozwoju

Nasz mały synek od dnia narodzin dźwiga na swoich dziecięcych barkach mnóstwo problemów i schorzeń. Przychylilibyśmy mu nieba, ale nie jesteśmy w stanie odmienić losu jaki go spotkał. Na dzień dzisiejszy naszym priorytetem jest przywrócenie Samuelkowi wzroku. Jest to możliwe dzięki kosztownej terapii w specjalistycznej klinice w Rosji. Nasze marzenie o tym, by Samuel mógł nas zobaczyć może się spełnić, jeśli tylko zgromadzimy potrzebną kwotę!

Samuel przyszedł na świat w 38 tygodniu ciąży, w zamartwicy spowodowanej skrajnym niedotlenieniem. W trzeciej dobie życia doznał licznych wylewów dokomorowych oraz drgawek. Przeszedł ogromną ilość zabiegów ratujących Jego małe, wątłe życie oraz 9 poważnych operacji głowy. Obecnie zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, nieoperacyjną wadą serca, wodogłowiem, małogłowiem, wzmożonym napięciem mięśniowym, padaczką oraz postępującym zanikiem nerwów wzrokowych w obu oczach, który powoduje, że Samuel ma jedynie poczucie światła. Jeżeli nic nie zrobimy, nasz synek utraci wzrok na zawsze.

Szansą dla Samuelka jest leczenie nowatorską metodą dr Muldaszewa w rosyjskiej klinice Alloplant Eye and Plastic Surgery Centere w Ufie. Polega ona na wielokrotnym wszczepieniu do oczu substancji ALLOPLANT, która może zatrzymać zanik nerwów wzrokowych, jak również je zregenerować. Trwałe efekty leczenia mogą być zauważalne już po 5 podaniach. Na samą myśl, że Samuel mógłby zobaczyć choćby zarysy naszych twarzy łzy napływają nam do oczu…

Dla  naszego synka pojawiło się upragnione miejsce w rosyjskiej klinice. Pierwsze wszczepienie Alloplantu może się odbyć już 28 listopada, kolejne w wymaganym odstępie pół roku. Warunkiem jest opłata depozytu za pierwszy etap leczenia do 18 października. Kwota to 45 tysięcy złotych. MAMY ZALEDWIE 2 DNI NA OCALENIE WZROKU SAMUELA!

Dodatkowo Samuel wymaga dalszej nieprzerwanej rehabilitacji, terapii ręki, zajęć z neurologopedą, mikropolaryzacji, zaopatrzenia w potrzebne sprzęty i leki oraz wielu turnusów rehabilitacyjnych, w tym kosztownych  turnusów warunkujących prawidłowe efekty terapii wzroku.
Błagamy Was, wszystkich cudownych ludzi, którzy do tej pory wspierali trudną walkę naszego dziecka o życie – nie zostawiajcie nas i tym razem. Tak długo marzyliśmy o tym, by Samuel mógł zobaczyć otaczający go świat. Tak długo czekaliśmy na szansę… Pojawiła się teraz, nie możemy jej stracić!

Rodzice

Dla Samuela zbieramy na

rehabilitacja, wizyty u specjalistów, leczenie

z dotychczas zebranych środków opłaciliśmy Samuelowi: salę światła, podjazd dla wózka do domu, regularną terapię i rehabilitację

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: DAROWIZNA SAMUEL RODZOCH

Monika K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, przed chwilą, kwotą 20 zł,

Teresa J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, przedwczoraj, kwotą 50 zł,

Ciocia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, przedwczoraj, kwotą 50 zł, 💖💖💖

Ela M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, przedwczoraj, kwotą 50 zł,

Beniamin W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 dni temu, kwotą 20 zł,

Oliwia J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 dni temu, kwotą 5 zł,

Karolina G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, tydzień temu, kwotą 100 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 50 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 30 zł, Darowizna za sukienkę hiszpankę i nową bluzkę

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 30 zł, Licytacja

Ilona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 30 zł,

Edyta K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 20 zł,

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, dwa tygodznie temu, kwotą 10 zł, Liczmany i patyczki

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 20 zł,

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 10 zł,

Magdalena A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 20 zł, Zdrówka

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 5 zł,

Pati L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 10 zł,

Gromada D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 50 zł,

Marta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 20 zł,

Przemysław S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 50 zł, Licytacja - koszulka

Dominika M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 30 zł, Licytacja: kosmetyki Powodzenia ❤️

Łukasz J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 10 zł, ❤️

Paulina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 3 tygodnie temu, 2023-05-12, kwotą 20 zł,

Weronika J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 3 tygodnie temu, 2023-05-12, kwotą 20 zł, Każdy kto ma dobre serduszko proszę pomóż Samuelowi

Pati L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 15 zł,

Mateusz S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 20 zł,

Tobiasz P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 20 zł,

Renata J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 20 zł,

Marta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 20 zł,

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 40 zł, Czarne spodnie dresowe roz. 38 ❤

JOANNA P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 20 zł, Dla Samuelka (za odżywkę)

JOANNA P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 20 zł, Dla Samuelka( za buty)

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 10 zł,

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 40 zł,

Joanna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 50 zł, Maszyna do wypieku chleba

REHAWOJOWNICY E. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 295.5 zł, WPŁATA COMIESIĘCZNA ZE ZBIÓRKI WWW.NADZIEJADLADZIECI.PL/REHAWOJOWNICY

Wanda W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł, Wszystkiego dobrego dużo, dużo zdrowia i miłości. Będzie lepiej bądź silny i nie poddawaj się ❤️❤️❤️

Magdalena M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 40 zł,

Ilona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 200 zł,

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 40 zł, Namiot ❤

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 25 zł, Hulajnoga ❤

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 25 zł, Duże autko Wader ❤

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 25 zł, Wielkie auto ❤

Malwina N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 30 zł, Trzymaj się Mały!

Teresa S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł, Licytacja pidżamy Teresa Szurpit

Agnieszka A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 30 zł, Mały zestaw ekoproduktow

garniturek -Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 40 zł, garniturek r 116

koszulki Reserved -Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł, koszulki Reserved

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 30 zł,

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 15 zł,

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Aleksandra C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Dominik L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 25 zł,

Piotr S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 130 zł,

Paulina L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Paulina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Marta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 120 zł,

Marta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Trzymaj się . Opłata za 3 licytacje

Elżbieta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, Zestaw małego kierowcy Patrycja Ł.

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, ❤️

Maria P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, Kocham samuela i wszystkie istoty które mu pomagaja iotaczają opieką.

Arur B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Piotr L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł,

Katarzyna U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 64 zł, 🙏

Maciej O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Beata B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Gfgbv C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 1 zł,

Ewa S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 4 zł,

Daniel P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Szymon N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 5 zł,

Irek S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 200 zł, Błogosławię

Błażej �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

Mateusz B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł,

Krystian E. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Paula Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Gabriela B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

Rafał R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

Izabela R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł, Powodzenia ❤️

Lidia R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 5 zł,

Marta C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł,

Katarzyna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 12 zł,

XXX X. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

Marcin P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Tomasz F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Ania K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 2 zł,

Iwona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Beata �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Robert S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Robert M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

WIOLETTA K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł, 2 różyczki

Karol M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Jacek K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

EWA W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł,

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Szymon S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

Marta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, ❤dużo zdrówka i siły.

Dominika B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Kateryna H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Gabriela S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł,

Przemek K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł, Trzymaj się Samuelu! Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.

Wojciech O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 1000 zł,

Piotr B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Agnieszka W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Ania R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł, ❤️

Malgorzata G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 35 zł,

aleksander r. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 1 zł,

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, ❤️

Agnieszka J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 200 zł, Życzę siły i wytrwałości

Urszula O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Licytacje: kask czerwony

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 100 zł, ❤️

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 50 zł, Męski plecak

Alicja S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 170 zł, Samuelku, wspólnie damy radę 🙂

Izabela C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrówka dla Samuela 🙂

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 21 zł,

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Licytacja: książka Pucio

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, 💞

Ola H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Świecznik

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Lampy

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Puzzle

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 50 zł, Zestaw do przystawek

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł, Kozuszek

Slawomira D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Kamil W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 150 zł,

Natalia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 100 zł, ❤❤❤❤

Michał S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 6 zł, Pączusie

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Zabawki

Reni Reni P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 95 zł, Zdrowiej skarbie:-)))

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Zdrówka

Patrycja L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 90 zł,

Bartosz K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 60 zł,

Anna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, LICYTACJA KSIĄŻKA

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł,

Malgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 150 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Puzzle fluorescencyjne

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Mój tydzień z Marlyn

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, 4 ramki na zdjęcia

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 25 zł,

Elżbieta B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł,

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 15 zł, Licytacje: książka Miłość 44

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 15 zł, Licytacja: książka Żona wyklęta

Marta K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł, Darowizna Samuel Rodzoch

Martyna D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Marcin G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 400 zł, Dużo zdrowia

Patrycja L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 90 zł, Odzywka

Monika K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Puzzle 120 sztuk

Adam H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Latarnia

Kacper S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 125 zł,

Anomin G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 450 zł, BONUS DLA SAMUELA- ŻEBYŚ ZOBACZYŁ SWOICH NAJBLIŻSZYCH:-)))

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 120 zł, BONUS

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Bonus

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Cukiernicza i sosjerka

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, BONUS

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Balsam do ciała Apis

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Książka ,,Niebezpieczne prądy"

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, 2 ręcznie malowane talerze

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Sukienka w paanterkę

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, BONUS

Agnieszka S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, BONUS

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, BONUS

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Malgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Zabawka

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Sweter

Kasia M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 25 zł, sukienka

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, BONUS!

Mama s. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Bonus

Reni R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Bonus

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, BONUS

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Licytacje - książka Wymarzony czas

Katarzyna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł, Powodzenia !

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Izabela G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Marta D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Agula R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, ❤❤❤

Paulina C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 90 zł, Duzo Sily dla Samuela i rodzicow. Trzymamy kciuki za szybka i owocna rehabilitacje

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Anna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 14 zł,

Anna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Pozdrawiam serdecznie

Basia O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Jagoda B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Bonus

Wioletta G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, ♥️🙏

Małgorzata S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Będzie dobrze, Panie Boże ratuj.

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 31 zł,

Andrzej K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Katarzyna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Agnieszka S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Monika A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Jędrzej �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Licytacja sweter

Dorota �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Licytacja (biały sweterek)

Renata K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Monika Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Zdrówka 😀

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Szybki P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Szybki P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Danuta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Kosmetyki, płyn micelarny i balsam

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Kamionkowy garnek

Mama T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Fruniemy po bonu dla Samuela!!!

Regina P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, bonus od babci:-)))

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Cegiełka

Marzena P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Iga B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Katarzyna D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 35 zł, Książka,,Jesienna miłość "

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 100 zł, Trzymaj się malutki

Kamil S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 35 zł,

Katarzyna N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 100 zł, Dużo zdrówka!!!

Agnieszka K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, ❤️

Lena M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Zbigniew G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Sylwia S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Wiktoria B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zdrowiej Aniołku

Katarzyna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Dariusz B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 200 zł, życzę dużo zdrowia i wytrzymałości.

Maja W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Aleksandra F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Przemek K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Damy radę!

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 40 zł, Dwa małe garnki z pokrywkami

Weronika J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Kochanie nie poddawaj się

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Marta C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Kinga H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 14 zł,

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, 💞

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Aleksandra H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 90 zł, Pozdrawiam serdecznie

Gabriel B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Dla Samuela

Anna K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 45 zł, Czapka i komin, powodzenia w dalszych działaniach!

Paula F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, 💞

Anna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 25 zł,

Karolina �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Odżywka do włosów

Szymon M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 170 zł, Zdrówka 🙂 (darowizna na karnet BTS)

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Krasucka I. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrówka Samuelku.

RENI P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 25 zł, Darowizna za sukienkę

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Patrycja P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Ryszard K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zdrowia

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Darowizna za sukienkę rozm 42

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Darowizna za sukienkę rozm 44

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 4 zł,

Mama s. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Książka

Kasia U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Torba na laptopa

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Syrop lipa i z mniszka lekarskiego

Natalia C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 55 zł,

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 2 zł, Challenge dla Samuela. Post na jego Grupie na Facebooku. Zapraszamy😊

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 6 zł, Za naszą trójkę:-)

Agnieszka S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Wino:-))

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Książka:-)))

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Książka

Anonimowy D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 100 zł, Dla dzielnego chłopaka!!!

Renata M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

ANNA B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Dużo zdrówka ❤️

Wioletta i Andrzej K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Piątki dla Samuela

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Kosmetyki

Małgorzata D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, 10 piąteczek dla Samuelka

Magdalena J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, 💪❤️💋

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Cegiełka

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Piątek za 5

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Piątak dla Samuela. Jesteśmy w z tobą🙏

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Piątak dla Samuela

Anna T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Robert C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Więcej uczyni Bóg, On może wszystko.

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł, PIĄTAK DLA SAMUELA NA OPERACJĘ!!!

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Malwina C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Trzymaj się malutki❤️

Ania R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 25 zł, ❤️

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł, 5 zł też pomaga!!!

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Seria książek o Tomku

Elżbieta M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Magdalena J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Trzymamy kciuki. Pozdrawiamy serdecznie z Weroniczką💪❤️💋

Slawomira D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Kasia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Wiktoria W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł, Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

Monika T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł, Trzymaj się kochany Bóg jest z tobą nie jesteś sam ..

Magdalena G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Kasia U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł, Kolorowanka

Joanna A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 310 zł,

Iwona H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 300 zł, Dla Samuela

dfa d. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 5 zł, Malutki trzymaj się z Bogiem.

Paulina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł, Filmy

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 15 zł, Ozdoba świąteczna

Alekasander R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 1 zł,

Aleksandra C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 5 zł,

RENATA J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 5 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Trzymaj się, Samuel. Licytacja

Anna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 30 zł,

Anna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Wino 🙂

Barbara S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Kamizelka

Barbara S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Kurtka

Barbara S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Zabawka sensoryczna

Maria P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Razem możemy więcej

Gosia M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 2 zł,

Jacek S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Malutkie Serduszko 🥰 powodzenia

Ela B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Trzymam za ciebie kciuki

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, firanka Kubuś Puchatek - M. Höffner-Kowalska

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł, Olejek i zapach

Krystian R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 12 zł, Dla Samuelka też słodziaka

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Dwie donice

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Czepek do kąpieli

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Jabłka prażone

Jan R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Dla Samuela. Trzymaj się, wojowniku🙏

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Dla Samuelka

Krystian �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 120 zł,

Karolina C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Klaudia G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Trzymaj się Samuel !

Anna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Anna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Adrian S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 6 zł, Trzymajcie się kochani

Magda K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 25 zł, Dużo zdrowia 🙂

Szymon S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Rafał R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 50 zł, do przodu synku!!!

Dominika M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Powodzenia 🙂

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Lakier

Ilona R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 300 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Ubranka dla dziewczynki

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 60 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 65 zł, Krem do mycia twarzy Monat

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Basenik i kulki

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Gra

Jagoda B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 200 zł, Krem plus botoks. Buziaki Samciu :*

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Czapka

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 35 zł, Gry puzzle książeczki 2 licytacje 15+18=33 zł

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Krem do rąk apis

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Pianka do mycia twarzy

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Krem pod oczy pietruszkowy

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Krem do stóp

Małgorzata I. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata I. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, muminki

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Nowy kask rowerowy

Ania k. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Laleczka nr 2

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Laleczka nr 1

Anita U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Licytacja plyn

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zabawka do piasku

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Ubranka dla dziewczynki

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Obrus w kratę

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, łóżeczko turystyczne M. Höffner-Kowalska

Panna H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Panna H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Zestaw kąpielowy dla maluszka z kompletem ręczników

Patrycja �. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zestaw dla małej księżniczki poduszka kolderka

Anita U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Licytacja serum

Anna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,


pokaż więcej