samuel2

Ratuj! Tracę wzrok! PILNA operacja już w SIERPNIU!

null

Samuel Rodzoch

Stargard, zachodniopomorskie

Razem dla Samuela zebraliśmy

34 957,88  z 483 123,00 
5 dni do końca

ilość osób wspierających: 718

Wesprzyj Samuela

AKTUALIZACJA 12.09.2023

Drodzy Darczyńcy!

Na uratowanie wzroku Samuelka udało nam się zebrać aż 10 133,62 zł. Bardzo dziękujemy za Wasze hojne serca, to cudowne mieć tylu Aniołów wokół siebie!

Mamy dla Was najnowsze informacje dotyczące operacji w klinice w Ufie – obecnie z przyczyn od nas niezależnych wyjazd tam niestety nie jest możliwy…
Zdecydowaliśmy się więc obniżyć pasek na zbiórce o kosztorys podania Alloplantu( 51 tys zł). Kwota dotychczas zebrana (10133,62zl) zostanie zamrożona na subkoncie Samuelka i wykorzystana, gdy tylko wyjazd na operację oczu będzie możliwy.

Aktualnie ruszamy w tym miejscu ze zbiórką środków na dalsze leczenie i rehabilitację Samuela. Bez Waszego wsparcia zakończenie dramatu naszego synka nie będzie możliwe. To Wy dajecie mu nadzieję na życie bez bólu i cierpienia. Z Wami łatwiej nam patrzeć w przyszłość. Przed Samuelem wciąż wiele wyzwań i walki, dlatego prosimy – NIE OPUSZCZAJCIE NAS! Za każde okazane wsparcie, jak zawsze jesteśmy Wam z całego serca wdzięczni!

*Kwota celu zbiórki została zaktualizowana o koszt operacji wzroku .

AKTUALIZACJA 21.06.2023

❌🆘Czas nieubłaganie ucieka… ❌🆘

Do końca zbiórki został nam zaledwie miesiąc🥺

Jest to nasza OSTATNIA SZANSA, by zebrać 5️⃣1️⃣ tysięcy złotych i uratować wzrok małego Samuela.

Jego przyszłość, jego możliwość zobaczenia piękna świata, wiszą na włosku.💔

To 3️⃣ operacja, a pozostały nam tylko dwie. Każdy dzień bez operacji zwiększa ryzyko trwałej utraty wzroku. 😭😭😭

Tylko TY możesz odmienić ten dramatyczny los. Twoja hojność i solidarność mają ogromne znaczenie. Nie zwlekaj!

Czas goni, a tylko wspólnymi siłami możemy sprawić, że Samuel znów ujrzy światło dnia, uśmiech na twarzy rodziny i piękno krajobrazów. Niech nasza determinacja przeważy nad przeciwnościami!🙏🙏🙏

Przyłącz się i daj Samuelowi szansę na pełne zdrowie i wzrok. PILNE‼️❌🆘

AKTUALIZACJA 25.05.2023
🆘❌Rodzina Samuela potrzebuje naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 🥺 W tym roku, z powodu braku systematycznej rehabilitacji, nogi Samuela opanowała spastyka. 😧Samuel ma sztywne nogi, przestał zginać je w kolanach i nie może już chodzić, tak jak rok temu. Jego biodra są również sztywne i mają ograniczoną rotację, co utrudnia mu siedzenie w wózku. Teraz musi spędzać 70% czasu leżąc w łóżku. Jego prawa stopa jest zdeformowana, z palcami zaciśniętymi pod spodem. Cały wysiłek z fizjoterapeutą w zeszłym roku poszedł na marne, ponieważ Samuel doświadczył znacznego regresu. Bez operacji fibrotomii, która miała się odbyć rok temu, stan Samuela uległ pogorszeniu. Jeśli nie przeprowadzimy tej operacji, Samuel straci możliwość poruszania się na nogach. Samuel nadal potrzebuje kolejnej operacji fibrotomii, która zostanie wykonana za granicą już 9️⃣ czerwca. Koszt tej operacji wynosi aż 2️⃣0️⃣ tysięcy złotych, co stanowi ogromne obciążenie finansowe dla rodziny Samuela. 🆘❌ ‼️Proszę, zastanówmy się, jak trudna musi być sytuacja dla rodziców Samuela, którzy walczą o zdrowie swojego dziecka. To jest naprawdę poruszające i godne podziwu. Dlatego, jeśli macie możliwość, wesprzyjcie ich w tym trudnym czasie. 💔💔💔
AKTUALIZACJA 29.03.2023
Chcielibyśmy podzielić się z Wami ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia naszego dzielnego Samuela. Operacja wzroku, na którą tak długo czekaliśmy, odbędzie się już 3 kwietnia. Trzymamy kciuki za powodzenie kolejnego etapu leczenia i życzymy Samuelkowi szybkiego powrotu do pełni sił!
Jednakże, potrzebujemy nadal Waszego wsparcia, ponieważ Samuel w dalszym ciągu wymaga kosztownej terapii i rehabilitacji, w tym intensywnej terapii wzroku, która warunkuje prawidłowe efekty leczenia operacyjnego i jest jego nieodłącznym elementem. Bez Waszej pomocy nie udałoby się pokonać tego trudnego czasu i wywalczyć szansy na leczenie Samka za granicą!
Samuel potrzebuje środków na kosztowne turnusy rehabilitacyjne, trzeci etap operacji wzroku, terapię sensoryczną wzroku, sprzęty i produkty komunikacji alternatywnej, zestaw do terapii biofeedback mózgu oraz pomoce do terapii ręki. To wszystko kosztuje około 500 000 złotych!
Dodatkowo Samuel leczony jest w AFAMED w Poznaniu, gdzie poddawany jest terapii mikropolaryzacji mózgu, tlenoterapii i logopedii. Wymaga także rehabilitacji domowej, w tym kinezyterapii, terapii manualnej oraz zaopatrzenia w ortezy na nogi.
Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie i prosimy o dalsze wsparcie Samuelka. Razem możemy mu pomóc. Bądźmy z nim i nie opuszczajmy go
AKTUALIZACJA 24.01.2023
Jesteśmy z Samuelkiem w Poznaniu. Trwa turnus rehabilitacyjny, na który tak długo czekaliśmy. Jeszcze trwa… Na subkoncie Samuela nie ma już środków na opłacenie turnusu, na dalsze leczenie i rehabilitację. Dla nas oznacza to koniec walki o życie i sprawność! DLA NAS TO POCZĄTEK NIEKOŃCZĄCEGO SIĘ CIERPIENIA! Jeśli w ciągu najbliższych dni nie uiścimy opłaty za turnus, musimy się spakować i wrócić do domu… Co nas czeka? Nie mamy już środków, by opłacić terapię i rehabilitację, nie mamy środków na kosztowne leki, których Samuel na co dzień potrzebuje. JESTEŚMY BEZSILNI I ZROZPACZENI wobec CIERPIENIA, jakie dotyka nasze dziecko! Błagam każdego z Was, błagam jak matka matkę, jak rodzic rodzica… RESZTKAMI SIŁ. Pomóżcie nam ocalić Samuela przed bólem i cierpieniem! Każda wpłata jest dla nas na wagę złota, za każdy grosz będziemy Wam dozgonnie wdzięczni!
.
AKTUALIZACJA 22.11.2022
Od poniedziałku Samuel pozostaje bez rehabilitacji, bez terapii… Nie mamy środków na biofeedback wzroku, tak niezbędny, aby operacje przyniosły pożądany efekt i zatrzymały zanik nerwów wzrokowych. Tak strasznie boimy się, że utracimy to wszystko, na co tak długo pracowaliśmy. Dla dziecka tak obciążonego jak Samuel, przerwa w terapii i rehabilitacji oznacza REGRES, który może doprowadzić do najgorszego.
BŁAGAMY WAS ostatkiem sił, resztką nadziei jaka nam pozostała… Nie zostawiajcie nas teraz. Pomóżcie nam ocalić nasze dziecko przed najgorszym. Pomóżcie nam zebrać środki na kolejne etapy operacji wzroku i rehabilitację Samuela. W Waszych dobrych sercach pozostaje nasza wiara, że nie wszystko jeszcze stracone!

Epilepsja, wodogłowie, małogłowie, czterokończynowe porażenie mózgowe z dużą spastyką, zanik nerwów wzrokowych, duże opóźnienie rozwoju

Nasz mały synek od dnia narodzin dźwiga na swoich dziecięcych barkach mnóstwo problemów i schorzeń. Przychylilibyśmy mu nieba, ale nie jesteśmy w stanie odmienić losu jaki go spotkał. Na dzień dzisiejszy naszym priorytetem jest przywrócenie Samuelkowi wzroku. Jest to możliwe dzięki kosztownej terapii w specjalistycznej klinice w Rosji. Nasze marzenie o tym, by Samuel mógł nas zobaczyć może się spełnić, jeśli tylko zgromadzimy potrzebną kwotę!

Samuel przyszedł na świat w 38 tygodniu ciąży, w zamartwicy spowodowanej skrajnym niedotlenieniem. W trzeciej dobie życia doznał licznych wylewów dokomorowych oraz drgawek. Przeszedł ogromną ilość zabiegów ratujących Jego małe, wątłe życie oraz 9 poważnych operacji głowy. Obecnie zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, nieoperacyjną wadą serca, wodogłowiem, małogłowiem, wzmożonym napięciem mięśniowym, padaczką oraz postępującym zanikiem nerwów wzrokowych w obu oczach, który powoduje, że Samuel ma jedynie poczucie światła. Jeżeli nic nie zrobimy, nasz synek utraci wzrok na zawsze.

Szansą dla Samuelka jest leczenie nowatorską metodą dr Muldaszewa w rosyjskiej klinice Alloplant Eye and Plastic Surgery Centere w Ufie. Polega ona na wielokrotnym wszczepieniu do oczu substancji ALLOPLANT, która może zatrzymać zanik nerwów wzrokowych, jak również je zregenerować. Trwałe efekty leczenia mogą być zauważalne już po 5 podaniach. Na samą myśl, że Samuel mógłby zobaczyć choćby zarysy naszych twarzy łzy napływają nam do oczu…

Dla  naszego synka pojawiło się upragnione miejsce w rosyjskiej klinice. Pierwsze wszczepienie Alloplantu może się odbyć już 28 listopada, kolejne w wymaganym odstępie pół roku. Warunkiem jest opłata depozytu za pierwszy etap leczenia do 18 października. Kwota to 45 tysięcy złotych. MAMY ZALEDWIE 2 DNI NA OCALENIE WZROKU SAMUELA!

Dodatkowo Samuel wymaga dalszej nieprzerwanej rehabilitacji, terapii ręki, zajęć z neurologopedą, mikropolaryzacji, zaopatrzenia w potrzebne sprzęty i leki oraz wielu turnusów rehabilitacyjnych, w tym kosztownych  turnusów warunkujących prawidłowe efekty terapii wzroku.
Błagamy Was, wszystkich cudownych ludzi, którzy do tej pory wspierali trudną walkę naszego dziecka o życie – nie zostawiajcie nas i tym razem. Tak długo marzyliśmy o tym, by Samuel mógł zobaczyć otaczający go świat. Tak długo czekaliśmy na szansę… Pojawiła się teraz, nie możemy jej stracić!

Rodzice

Dla Samuela zbieramy na

rehabilitacja, wizyty u specjalistów, leczenie

z dotychczas zebranych środków opłaciliśmy Samuelowi: salę światła, podjazd dla wózka do domu, regularną terapię i rehabilitację

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: DAROWIZNA SAMUEL RODZOCH

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 dni temu, kwotą 10 zł, Kask dziecięcy

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 dni temu, kwotą 10 zł, Nauczycielka przedszkola

Aneta W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 dni temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 6 dni temu, kwotą 10 zł, ❤️❤️❤️ gra piesek

Małgorzata N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 6 dni temu, kwotą 10 zł, ❤️

Karolina J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 110 zł,

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 20 zł, Sami,będziemy Cię wspierać,Wałczu nie poddawaj się nigdy. Ściskam i całuję:)

Malwina U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 20 zł,

Justyna K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 50 zł,

Kasia U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 20 zł, Książka

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 10 zł, Puzzle 3d,, Pałac kultury i nauki''

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 35 zł, Dworzec z cegielek

Rafał P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 100 zł, Trzymam kciuki!!!

Dominika K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 20 zł,

Teresa S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 10 zł, Licytacja Memory

Ewa K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 10 zł,

Marzena P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 20 zł,

Anna T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 50 zł,

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 45 zł,

Natalia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 35 zł,

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 35 zł, Torebka różowa -Eliasz Rodzoch

Marta B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 20 zł, 💓

Barbara O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 50 zł,

Małgorzata N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 10 zł, Małgorzata Nowak gra Biedronka

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 10 zł, Magnesik

Małgorzata N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 30 zł, Licytacja elementarz

Ewelina Ernest S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrówka ❤️

Magdalena G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 2 tygodnie temu, kwotą 100 zł, Dużo siły!

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 30 zł,

Beata L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 10 zł, Magnesik ❤️

Olga G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ponad 3 tygodnie temu, kwotą 20 zł, ❤️

Dorota B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 50 zł,

Iwona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł, ❤️

REHAWOJOWNICY E. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 29.61 zł, wpłata za lipiec 2023 z www.nadziejadladzieci.pl/rehawojownicy

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Ata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 100 zł,

Paweł P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Przemysław M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 30 zł, Magnesik

Julia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Natalia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 200 zł, Dużo siły maluszku

Nitka A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 50 zł,

Jarosław S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Monika K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł, Powodzenia! Dużo siły dla rodziców!

Ewelina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Marzena W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Ewelina P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Ewa R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Emil P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Aleksandra M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 50 zł, Zdrówka malutki ❤️

Janina G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Magdalena P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Magda M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Natalia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Renata M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 100 zł,

Daria W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 50 zł, Samuelku jesteś cudownym chłopcem, dużo zdrówka mały bohaterze!!!

Barbara B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Przemysław M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 15 zł, Magnesik

Franciszek N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 10 zł,

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 10 zł, gra planszowa epoka dinozaurów

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 30 zł, Gumki x2 plus naklejka

Patrycja B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł, 🙂

Rafał K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 25 zł, Zdrówka

Gosia N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 25 zł, Małgorzata Nowak depilator

Gosia N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 15 zł, M. Nowak liczydło

Ela G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 50 zł, Trzymamy Kciuki ❣️

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 15 zł, Liczydło

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 10 zł,

Paulins W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 10 zł, Duże naklejki scienne

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Anonim A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 61.5 zł, BONUS

Ewelina R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 10 zł,

Marta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 50 zł,

Kamila P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 20 zł,

Paulins W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, miesiąc temu, kwotą 5 zł, Bonus

Katarzyna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, Pomagam 😘

Katarzyna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Księga Baśni Andersena.

Katarzyna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Biblia dla dzieci.

Lilianna K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Pomagam

Patrycja W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, ❤️

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, licytacja sukienki

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 15 zł,

Renata M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 25 zł, Bonus 5x5zł

Mar T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, Darowizna

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Bluzka

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Bonus od Mamy i Taty:-)

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Bozena O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Powodzenia

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Ksiazka:,, Sieci widma"

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Książka:,, Dworek w Milosnej"

Katarzyna K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Klaudia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Beti J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Monika B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Paulina G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Monika S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Karina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 200 zł, Duzo Zdrowia kochany chlopczyku !!!!

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 25 zł, Kurtka

Paulina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 30 zł, Za kurtke

Łukasz J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, ❤️

R J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Niech Cię Bóg Błogosławi

Katarzyna D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Z Panem Bogiem wszystko jest możliwe...❤️

Pawel M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

sukienka - Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, sukienka r 38

Karolina S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, zdrowiej

Katarzyna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Domi P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 30 zł,

Dariusz K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 40 zł,

Olga B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Iwona H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Wałcz Samuelku! ❤️

Magdalena U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrówka dla maluszka

Łukasz G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Mateusz S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Anna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Izabela C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 30 zł,

Luiza W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Łukasz M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Paweł M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Monika O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, ❤️

Agnieszka K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 1 zł,

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 25 zł,

Zbigniew T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Justyna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Malwina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Bogumiła S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Dużo siły i zdrowia.

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Maciej G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Iwona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Lena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrowia, siły i modlitwy

Małgorzata N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Puzzle spider man M. Nowak

Maria D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Małgorzata O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Anna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Ania G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, ❤️

Alicja D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Dorota S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

A A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

+±++ +. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Paulina O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł, Bożego Błogosławieństwa

Łukasz J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, ❤️

Sylwia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, bonus 100zł na zbiórkę Samka ALE..warunkiem jest 2️⃣0️⃣ naszych wpłat po 5️⃣zł 🚀Lecimy po bonus 😁

Patrycja B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Weronika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, Bonus

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł, 5 zł bonus

Teresa L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Grażyna . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Katarzyna D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Kasia S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 40 zł, Gry

Jagoda B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, 2 licytacje

K L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Ela B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Ew C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Joanna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Wiesława R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, trzymam kciuki

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Gabriela W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 17 zł, Skarbie myślami tulę ciebie do serducha ❤️❤️😘

Małgorzata M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Iwona M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, ❤️

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Sukienka dla Samuelka

Judyta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Nie poddawajcie się ❤️

Bea Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Iwona L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Karolina M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Mar W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, 💙💙💙

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Magnes

Jan K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 15 zł,

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Barbara W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Walcz

Magdalena S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Wszystko będzie dobrze , pomodlę się za Was.

Klaudia G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, 🙂

Małgorzata K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Stasiu B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

REHAWOJOWNICY E. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 535.78 zł, wpłata za czerwiec 2023 z www.nadziejadladzieci.pl/rehawojownicy

Natalia R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Ewa R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł, ❤❤

Karolina P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Jar S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Woda 😉

Małgorzata N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, ❤️❤️❤️

Kinga K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Hanna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Agnieszka L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Marta K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Julia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Paula Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Wiara czyni cuda

MARTYNA O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Anna K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Emilia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Powodzenia

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Karina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Kasia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Trzymam kciuki ,żeby wszystko się ułożyło.

Aneta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

f:PsyKotyRawicz f. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Zdrowiej!!!

Małgorzata M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Sławek A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Walczmy o Samuela

Sylwia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Ewelina Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Beata C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrówka i opieki Matki Bożej na każdy dzień

Aleksandra H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł, Walczcie

Eliza M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Tomasz K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

faraż e. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 200 zł,

Katarzyna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Działam Sercem S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 1 zł, moc złotówki dla Samuela 🙏💕

Jerzy S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Jarosław F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 500 zł, Zdrówka Trzymamy za ciebie kciuki <3

JOLANTA D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Karolina M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 200 zł, Duzo zdrówka życzę

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Mark I. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

ELZBIETA C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Angelika D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Sławomir D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Zdrówka

Piotr K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Magdalena . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Rafał P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł, Dużo zdrowia i Bożego Błogosławieństwa.

Zbigniew . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Hanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł, Nasze kochające serca uratują Twoje oczy.

Grażyna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Powodzenia

Łukasz J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 500 zł,

steran k. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Dariusz C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Natalia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Iwona D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Powodzenia

Mateusz B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Rodzoch M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Książka

Miroslaw K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Elżbieta K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 25 zł, Dzielę się z Tobą wpłatą od mojego anioła Anna Nozynska Lach i pozdrawiam Cię, Emilka 🩷

Katarzyna U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Trampki

Magda K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Milena S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Przemek D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Kasia U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Filiżanka i herbata

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 25 zł, Dwa plecione koszyczki

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Koszula lniana.

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, #7_07 Letnia sukienka w kwiaty.

Ona M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Anna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Licytacja wiejskie jajka

Jolanta D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 200 zł, Powodzenia i niech Pan Bóg ma Ciebie w swej opiece.

Robert M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Aleksandra C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Rodzoch M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 15 zł, Ogórki:-)))

Gosia R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Beata D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Będzie dobrze,trzymaj się Samuel🥰

Andrzej C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 500 zł,

Lucyna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Artur C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł, Samuelu, nie mogę wobec Ciebie przejść obojętnie. Twoja wola walki o życie jest niezaprzeczalna, tak jak skromna mądrość Twoich bliskich. To wzrusza! Trzymaj się!!!

Alicja W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

KRYSTYNA F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Agata S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Melania T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Trzymaj się bohaterze

Barbara A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 15 zł, Bluzeczki

Marlena P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Też mam syna Smauela i w ciąży mówili mi że będzie niewidomy..widzi i obyś Ty Samuelku też widział.

Magda W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 15 zł,

M B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Elżbieta G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Tomasz B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Calym sercem razem z Toba Samuel, powodzenia...

mmm G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 15 zł, Klapki na basen i plaż3ę

Rodzoch M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Jarmarki staroci-biegniemympo Twoje oczy synku!!!!

justyna k. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, opłata - bransoletka

Magdalena P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Beata K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Nina G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Działam Sercem S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 1 zł, moc złotówki 🙏💕

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 55 zł,

Kamila G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Michał Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Teresa N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 24.99 zł, Nowa torba na laptop lub zakupy rękodzieło naszego wspaniałego darczyńcy

Karol P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Mikołaj P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Magdalena G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Milord M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 1 zł,

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Zdrówka Samuelku

Andrzej S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 200 zł,

Weronika J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 20 zł, Walcz dalej, będziemy cię wspierać. Jesteś super wojownikiem

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 60 zł,

Anonim A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Anna K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Ania B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 2 zł, Każda wpłata ma znaczenie 💚

Magdalena B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 2 zł, To te "mało znaczące" 2zł, a dla Ciebie Samciu ogromna pomoc!

Ana A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 1.5 zł, Dla nas nic nie znacząca złotówka, a dla drugiego to bardzo wiele. ❤️

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 25 zł, Piżamka i klapki

Ewa G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 50 zł, Trzymaj się chłopcze

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Sukienka 110/116

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 10 zł, Letnia sukienka 104

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 2 miesiące temu, kwotą 30 zł, Kosmetyki

Ela M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, Walcz Samuelku

Mariola T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 3 zł, 60000 zł jeszcze musimy zebrać 🙏🙏🙏

REHAWOJOWNICY E. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 181 zł, miesiąc maj 2023

Beata S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł, Sukienka

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 30 zł, Rowerek

Karolina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Sławka D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 100 zł,

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 500 zł,

Urszula S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł, Pomagam

Aleksandra C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 5 zł,

Maria S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Katarzyna D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł, Pomagam

Jagoda B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 200 zł, Trzymaj się Samciu 😘

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł, Zwierzęta chronione w Polsce

Malwina N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, Dobrych lekarzy, udanych zabiegów i kolejnych postępów, żeby żyło Ci się lepiej Mały!

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł, Pop it i piłka antystresowa

ANNA K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 10 zł,

Marta J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, Puzzle i książka

Barbara R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Natalia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 35 zł, Ciastolina

Karolina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 30 zł,

Anna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł, Książka ,skaczącą żabka

Sławka D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 15 zł,

Ewa P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 25 zł,

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Monika K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 20 zł,

Teresa J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Ciocia K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł, 💖💖💖

Ela M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, ćwierć roku temu, kwotą 50 zł,

Beniamin W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Oliwia J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Karolina G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 100 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Darowizna za sukienkę hiszpankę i nową bluzkę

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Licytacja

Ilona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł,

Edyta K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, Liczmany i patyczki

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Magdalena A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Zdrówka

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 5 zł,

Pati L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Gromada D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 50 zł,

Marta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Przemysław S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 50 zł, Licytacja - koszulka

Dominika M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Licytacja: kosmetyki Powodzenia ❤️

Łukasz J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł, ❤️

Paulina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Weronika J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Każdy kto ma dobre serduszko proszę pomóż Samuelowi

Pati L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 15 zł,

Mateusz S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Tobiasz P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Renata J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Marta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł,

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł, Czarne spodnie dresowe roz. 38 ❤

JOANNA P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Dla Samuelka (za odżywkę)

JOANNA P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Dla Samuelka( za buty)

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 10 zł,

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł,

Joanna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 50 zł, Maszyna do wypieku chleba

REHAWOJOWNICY E. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 295.5 zł, WPŁATA COMIESIĘCZNA ZE ZBIÓRKI WWW.NADZIEJADLADZIECI.PL/REHAWOJOWNICY

Wanda W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Wszystkiego dobrego dużo, dużo zdrowia i miłości. Będzie lepiej bądź silny i nie poddawaj się ❤️❤️❤️

Magdalena M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł,

Ilona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 200 zł,

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł, Namiot ❤

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 25 zł, Hulajnoga ❤

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 25 zł, Duże autko Wader ❤

Kasia P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 25 zł, Wielkie auto ❤

Malwina N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Trzymaj się Mały!

Teresa S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, Licytacja pidżamy Teresa Szurpit

Agnieszka A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 30 zł, Mały zestaw ekoproduktow

garniturek -Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 40 zł, garniturek r 116

koszulki Reserved -Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 4 miesiące temu, kwotą 20 zł, koszulki Reserved

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 30 zł,

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Aleksandra Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Aleksandra C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Dominik L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 25 zł,

Piotr S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 130 zł,

Paulina L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Paulina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Marta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 120 zł,

Marta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Trzymaj się . Opłata za 3 licytacje

Elżbieta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 5 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł, Zestaw małego kierowcy Patrycja Ł.

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł, ❤️

Maria P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł, Kocham samuela i wszystkie istoty które mu pomagaja iotaczają opieką.

Arur B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Piotr L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Katarzyna U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 64 zł, 🙏

Maciej O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Beata B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Gfgbv C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 1 zł,

Ewa S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 4 zł,

Daniel P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Szymon N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 5 zł,

Irek S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 200 zł, Błogosławię

Błażej . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

Mateusz B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Krystian E. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Paula Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Gabriela B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

Rafał R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

Izabela R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł, Powodzenia ❤️

Lidia R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 5 zł,

Marta C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Katarzyna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 12 zł,

XXX X. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

Marcin P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Tomasz F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Ania K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 2 zł,

Iwona K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Beata . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Robert S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Robert M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

WIOLETTA K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł, 2 różyczki

Karol M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Jacek K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

EWA W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Szymon S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

Marta P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł, ❤dużo zdrówka i siły.

Dominika B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł,

Kateryna H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Gabriela S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł,

Przemek K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 20 zł, Trzymaj się Samuelu! Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.

Wojciech O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 1000 zł,

Piotr B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Agnieszka W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł,

Ania R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 100 zł, ❤️

Malgorzata G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 35 zł,

aleksander r. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 1 zł,

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 50 zł, ❤️

Agnieszka J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 200 zł, Życzę siły i wytrwałości

Urszula O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, pół roku temu, kwotą 10 zł,

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Licytacje: kask czerwony

Monika R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 100 zł, ❤️

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Męski plecak

Alicja S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 170 zł, Samuelku, wspólnie damy radę 🙂

Izabela C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrówka dla Samuela 🙂

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 21 zł,

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Licytacja: książka Pucio

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 30 zł, 💞

Ola H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Świecznik

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Lampy

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Puzzle

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Zestaw do przystawek

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł, Kozuszek

Slawomira D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Kamil W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 150 zł,

Natalia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 100 zł, ❤❤❤❤

Michał S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 6 zł, Pączusie

Paulina K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Zabawki

Reni Reni P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 95 zł, Zdrowiej skarbie:-)))

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Zdrówka

Patrycja L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 90 zł,

Bartosz K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 60 zł,

Anna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, LICYTACJA KSIĄŻKA

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Malgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 150 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Puzzle fluorescencyjne

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Mój tydzień z Marlyn

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, 4 ramki na zdjęcia

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 25 zł,

Elżbieta B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Licytacje: książka Miłość 44

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Licytacja: książka Żona wyklęta

Marta K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł, Darowizna Samuel Rodzoch

Martyna D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Marcin G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 400 zł, Dużo zdrowia

Patrycja L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 90 zł, Odzywka

Monika K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Puzzle 120 sztuk

Adam H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Latarnia

Kacper S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 125 zł,

Anomin G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 450 zł, BONUS DLA SAMUELA- ŻEBYŚ ZOBACZYŁ SWOICH NAJBLIŻSZYCH:-)))

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 120 zł, BONUS

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Cukiernicza i sosjerka

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Balsam do ciała Apis

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Książka ,,Niebezpieczne prądy"

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, 2 ręcznie malowane talerze

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Sukienka w paanterkę

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Agnieszka S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Malgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zabawka

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Sweter

Kasia M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 25 zł, sukienka

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS!

Mama s. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Reni R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Licytacje - książka Wymarzony czas

Katarzyna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 7 miesiecy temu, kwotą 40 zł, Powodzenia !

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Izabela G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Marta D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Agula R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, ❤❤❤

Paulina C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 90 zł, Duzo Sily dla Samuela i rodzicow. Trzymamy kciuki za szybka i owocna rehabilitacje

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Anna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 14 zł,

Anna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Pozdrawiam serdecznie

Basia O. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Jagoda B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Bonus

Wioletta G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł, ♥️🙏

Małgorzata S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Będzie dobrze, Panie Boże ratuj.

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 31 zł,

Andrzej K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Katarzyna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Agnieszka S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Monika A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Jędrzej . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Licytacja sweter

Dorota . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Licytacja (biały sweterek)

Renata K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Monika Z. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Zdrówka 😀

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Bonus

Szybki P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Szybki P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Danuta S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, BONUS

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Kosmetyki, płyn micelarny i balsam

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Kamionkowy garnek

Mama T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Fruniemy po bonu dla Samuela!!!

Regina P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, bonus od babci:-)))

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Cegiełka

Marzena P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Iga B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Katarzyna D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 35 zł, Książka,,Jesienna miłość "

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 100 zł, Trzymaj się malutki

Kamil S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 35 zł,

Katarzyna N. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 100 zł, Dużo zdrówka!!!

Agnieszka K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł, ❤️

Lena M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Zbigniew G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Sylwia S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Wiktoria B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zdrowiej Aniołku

Katarzyna R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Dariusz B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 200 zł, życzę dużo zdrowia i wytrzymałości.

Maja W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Aleksandra F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Przemek K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Damy radę!

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 40 zł, Dwa małe garnki z pokrywkami

Weronika J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Kochanie nie poddawaj się

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Marta C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Kinga H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 14 zł,

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, 💞

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Aleksandra H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Grażyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 90 zł, Pozdrawiam serdecznie

Gabriel B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Dla Samuela

Anna K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 45 zł, Czapka i komin, powodzenia w dalszych działaniach!

Paula F. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, 💞

Anna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 25 zł,

Karolina . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Odżywka do włosów

Szymon M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 170 zł, Zdrówka 🙂 (darowizna na karnet BTS)

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Krasucka I. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Dużo zdrówka Samuelku.

RENI P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 25 zł, Darowizna za sukienkę

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Patrycja P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Ryszard K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zdrowia

Joanna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Teresa W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Darowizna za sukienkę rozm 42

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Darowizna za sukienkę rozm 44

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 4 zł,

Mama s. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Książka

Kasia U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Torba na laptopa

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Syrop lipa i z mniszka lekarskiego

Natalia C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 55 zł,

Małgorzata W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 2 zł, Challenge dla Samuela. Post na jego Grupie na Facebooku. Zapraszamy😊

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 6 zł, Za naszą trójkę:-)

Agnieszka S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Wino:-))

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Książka:-)))

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Książka

Anonimowy D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 100 zł, Dla dzielnego chłopaka!!!

Renata M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

ANNA B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Dużo zdrówka ❤️

Wioletta i Andrzej K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Piątki dla Samuela

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Kosmetyki

Małgorzata D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł, 10 piąteczek dla Samuelka

Magdalena J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, 💪❤️💋

Magdalena K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Cegiełka

Joanna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Piątek za 5

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Piątak dla Samuela. Jesteśmy w z tobą🙏

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Piątak dla Samuela

Anna T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Robert C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Więcej uczyni Bóg, On może wszystko.

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł, PIĄTAK DLA SAMUELA NA OPERACJĘ!!!

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Malwina C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Trzymaj się malutki❤️

Ania R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 25 zł, ❤️

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 20 zł, 5 zł też pomaga!!!

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Seria książek o Tomku

Elżbieta M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Magdalena J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 8 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Trzymamy kciuki. Pozdrawiamy serdecznie z Weroniczką💪❤️💋

Slawomira D. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Kasia B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Wiktoria W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Agnieszka K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Monika T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Trzymaj się kochany Bóg jest z tobą nie jesteś sam ..

Magdalena G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Kasia U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Kolorowanka

Joanna A. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 310 zł,

Iwona H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 300 zł, Dla Samuela

dfa d. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Malutki trzymaj się z Bogiem.

Paulina B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Filmy

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Ozdoba świąteczna

Alekasander R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 1 zł,

Aleksandra C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

RENATA J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 9 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Trzymaj się, Samuel. Licytacja

Anna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 30 zł,

Anna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Wino 🙂

Barbara S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Kamizelka

Barbara S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Kurtka

Barbara S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Zabawka sensoryczna

Maria P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Razem możemy więcej

Gosia M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 2 zł,

Jacek S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 50 zł, Malutkie Serduszko 🥰 powodzenia

Ela B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Trzymam za ciebie kciuki

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, firanka Kubuś Puchatek - M. Höffner-Kowalska

Aleksandra K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 40 zł, Olejek i zapach

Krystian R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 100 zł,

Joanna P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 12 zł, Dla Samuelka też słodziaka

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Dwie donice

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Czepek do kąpieli

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Jabłka prażone

Jan R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Andrii V. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Dla Samuela. Trzymaj się, wojowniku🙏

Marlena T. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Dla Samuelka

Krystian . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 120 zł,

Karolina C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 5 zł,

Klaudia G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Trzymaj się Samuel !

Anna J. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna L. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 50 zł,

Anna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Adrian S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 6 zł, Trzymajcie się kochani

Magda K. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 25 zł, Dużo zdrowia 🙂

Szymon S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Rafał R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Małgorzata R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 50 zł, do przodu synku!!!

Dominika M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Powodzenia 🙂

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Lakier

Ilona R. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 300 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Ubranka dla dziewczynki

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 60 zł,

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 65 zł, Krem do mycia twarzy Monat

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Basenik i kulki

Anna W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Gra

Jagoda B. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 200 zł, Krem plus botoks. Buziaki Samciu :*

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 5 zł, Czapka

Joanna C. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 35 zł, Gry puzzle książeczki 2 licytacje 15+18=33 zł

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Krem do rąk apis

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Pianka do mycia twarzy

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Krem pod oczy pietruszkowy

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Krem do stóp

Małgorzata I. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł,

Małgorzata I. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, muminki

Paulina W. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł, Nowy kask rowerowy

Ania k. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł,

Katarzyna M. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 40 zł,

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Laleczka nr 2

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Laleczka nr 1

Anita U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Licytacja plyn

Małgorzata P. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zabawka do piasku

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Ubranka dla dziewczynki

Joanna S. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Obrus w kratę

Małgorzata H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, łóżeczko turystyczne M. Höffner-Kowalska

Panna H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Panna H. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 15 zł,

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł, Zestaw kąpielowy dla maluszka z kompletem ręczników

Patrycja . wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 10 zł, Zestaw dla małej księżniczki poduszka kolderka

Anita U. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 30 zł, Licytacja serum

Anna G. wsparł Samuel Rodzoch - darowizna, 10 miesiecy temu, kwotą 20 zł,


pokaż więcej