Samuel (7)

Uwolnić z piekła bólu!

null

Samuel Rodzoch

Stargard, zachodniopomorskie

Razem dla Samuela zebraliśmy

49 635,00  z 483 123,00 
zakończona 4 miesiące temu

ilość osób wspierających: 994

AKTUALIZACJA 12.09.2023

Drodzy Darczyńcy!

Na uratowanie wzroku Samuelka udało nam się zebrać aż 10 133,62 zł. Bardzo dziękujemy za Wasze hojne serca, to cudowne mieć tylu Aniołów wokół siebie!

Mamy dla Was najnowsze informacje dotyczące operacji w klinice w Ufie – obecnie z przyczyn od nas niezależnych wyjazd tam niestety nie jest możliwy…
Zdecydowaliśmy się więc obniżyć pasek na zbiórce o kosztorys podania Alloplantu( 51 tys zł). Kwota dotychczas zebrana (10133,62zl) zostanie zamrożona na subkoncie Samuelka i wykorzystana, gdy tylko wyjazd na operację oczu będzie możliwy.

Aktualnie ruszamy w tym miejscu ze zbiórką środków na dalsze leczenie i rehabilitację Samuela. Bez Waszego wsparcia zakończenie dramatu naszego synka nie będzie możliwe. To Wy dajecie mu nadzieję na życie bez bólu i cierpienia. Z Wami łatwiej nam patrzeć w przyszłość. Przed Samuelem wciąż wiele wyzwań i walki, dlatego prosimy – NIE OPUSZCZAJCIE NAS! Za każde okazane wsparcie, jak zawsze jesteśmy Wam z całego serca wdzięczni!

*Kwota celu zbiórki została zaktualizowana o koszt operacji wzroku .

AKTUALIZACJA 21.06.2023

❌🆘Czas nieubłaganie ucieka… ❌🆘

Do końca zbiórki został nam zaledwie miesiąc🥺

Jest to nasza OSTATNIA SZANSA, by zebrać 5️⃣1️⃣ tysięcy złotych i uratować wzrok małego Samuela.

Jego przyszłość, jego możliwość zobaczenia piękna świata, wiszą na włosku.💔

To 3️⃣ operacja, a pozostały nam tylko dwie. Każdy dzień bez operacji zwiększa ryzyko trwałej utraty wzroku. 😭😭😭

Tylko TY możesz odmienić ten dramatyczny los. Twoja hojność i solidarność mają ogromne znaczenie. Nie zwlekaj!

Czas goni, a tylko wspólnymi siłami możemy sprawić, że Samuel znów ujrzy światło dnia, uśmiech na twarzy rodziny i piękno krajobrazów. Niech nasza determinacja przeważy nad przeciwnościami!🙏🙏🙏

Przyłącz się i daj Samuelowi szansę na pełne zdrowie i wzrok. PILNE‼️❌🆘

AKTUALIZACJA 25.05.2023
🆘❌Rodzina Samuela potrzebuje naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 🥺 W tym roku, z powodu braku systematycznej rehabilitacji, nogi Samuela opanowała spastyka. 😧Samuel ma sztywne nogi, przestał zginać je w kolanach i nie może już chodzić, tak jak rok temu. Jego biodra są również sztywne i mają ograniczoną rotację, co utrudnia mu siedzenie w wózku. Teraz musi spędzać 70% czasu leżąc w łóżku. Jego prawa stopa jest zdeformowana, z palcami zaciśniętymi pod spodem. Cały wysiłek z fizjoterapeutą w zeszłym roku poszedł na marne, ponieważ Samuel doświadczył znacznego regresu. Bez operacji fibrotomii, która miała się odbyć rok temu, stan Samuela uległ pogorszeniu. Jeśli nie przeprowadzimy tej operacji, Samuel straci możliwość poruszania się na nogach. Samuel nadal potrzebuje kolejnej operacji fibrotomii, która zostanie wykonana za granicą już 9️⃣ czerwca. Koszt tej operacji wynosi aż 2️⃣0️⃣ tysięcy złotych, co stanowi ogromne obciążenie finansowe dla rodziny Samuela. 🆘❌ ‼️Proszę, zastanówmy się, jak trudna musi być sytuacja dla rodziców Samuela, którzy walczą o zdrowie swojego dziecka. To jest naprawdę poruszające i godne podziwu. Dlatego, jeśli macie możliwość, wesprzyjcie ich w tym trudnym czasie. 💔💔💔
AKTUALIZACJA 29.03.2023
Chcielibyśmy podzielić się z Wami ważnymi informacjami dotyczącymi zdrowia naszego dzielnego Samuela. Operacja wzroku, na którą tak długo czekaliśmy, odbędzie się już 3 kwietnia. Trzymamy kciuki za powodzenie kolejnego etapu leczenia i życzymy Samuelkowi szybkiego powrotu do pełni sił!
Jednakże, potrzebujemy nadal Waszego wsparcia, ponieważ Samuel w dalszym ciągu wymaga kosztownej terapii i rehabilitacji, w tym intensywnej terapii wzroku, która warunkuje prawidłowe efekty leczenia operacyjnego i jest jego nieodłącznym elementem. Bez Waszej pomocy nie udałoby się pokonać tego trudnego czasu i wywalczyć szansy na leczenie Samka za granicą!
Samuel potrzebuje środków na kosztowne turnusy rehabilitacyjne, trzeci etap operacji wzroku, terapię sensoryczną wzroku, sprzęty i produkty komunikacji alternatywnej, zestaw do terapii biofeedback mózgu oraz pomoce do terapii ręki. To wszystko kosztuje około 500 000 złotych!
Dodatkowo Samuel leczony jest w AFAMED w Poznaniu, gdzie poddawany jest terapii mikropolaryzacji mózgu, tlenoterapii i logopedii. Wymaga także rehabilitacji domowej, w tym kinezyterapii, terapii manualnej oraz zaopatrzenia w ortezy na nogi.
Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie i prosimy o dalsze wsparcie Samuelka. Razem możemy mu pomóc. Bądźmy z nim i nie opuszczajmy go
AKTUALIZACJA 24.01.2023
Jesteśmy z Samuelkiem w Poznaniu. Trwa turnus rehabilitacyjny, na który tak długo czekaliśmy. Jeszcze trwa… Na subkoncie Samuela nie ma już środków na opłacenie turnusu, na dalsze leczenie i rehabilitację. Dla nas oznacza to koniec walki o życie i sprawność! DLA NAS TO POCZĄTEK NIEKOŃCZĄCEGO SIĘ CIERPIENIA! Jeśli w ciągu najbliższych dni nie uiścimy opłaty za turnus, musimy się spakować i wrócić do domu… Co nas czeka? Nie mamy już środków, by opłacić terapię i rehabilitację, nie mamy środków na kosztowne leki, których Samuel na co dzień potrzebuje. JESTEŚMY BEZSILNI I ZROZPACZENI wobec CIERPIENIA, jakie dotyka nasze dziecko! Błagam każdego z Was, błagam jak matka matkę, jak rodzic rodzica… RESZTKAMI SIŁ. Pomóżcie nam ocalić Samuela przed bólem i cierpieniem! Każda wpłata jest dla nas na wagę złota, za każdy grosz będziemy Wam dozgonnie wdzięczni!
.
AKTUALIZACJA 22.11.2022
Od poniedziałku Samuel pozostaje bez rehabilitacji, bez terapii… Nie mamy środków na biofeedback wzroku, tak niezbędny, aby operacje przyniosły pożądany efekt i zatrzymały zanik nerwów wzrokowych. Tak strasznie boimy się, że utracimy to wszystko, na co tak długo pracowaliśmy. Dla dziecka tak obciążonego jak Samuel, przerwa w terapii i rehabilitacji oznacza REGRES, który może doprowadzić do najgorszego.
BŁAGAMY WAS ostatkiem sił, resztką nadziei jaka nam pozostała… Nie zostawiajcie nas teraz. Pomóżcie nam ocalić nasze dziecko przed najgorszym. Pomóżcie nam zebrać środki na kolejne etapy operacji wzroku i rehabilitację Samuela. W Waszych dobrych sercach pozostaje nasza wiara, że nie wszystko jeszcze stracone!

Epilepsja, wodogłowie, małogłowie, czterokończynowe porażenie mózgowe z dużą spastyką, zanik nerwów wzrokowych, duże opóźnienie rozwoju

Nasz mały synek od dnia narodzin dźwiga na swoich dziecięcych barkach mnóstwo problemów i schorzeń. Przychylilibyśmy mu nieba, ale nie jesteśmy w stanie odmienić losu jaki go spotkał. Na dzień dzisiejszy naszym priorytetem jest przywrócenie Samuelkowi wzroku. Jest to możliwe dzięki kosztownej terapii w specjalistycznej klinice w Rosji. Nasze marzenie o tym, by Samuel mógł nas zobaczyć może się spełnić, jeśli tylko zgromadzimy potrzebną kwotę!

Samuel przyszedł na świat w 38 tygodniu ciąży, w zamartwicy spowodowanej skrajnym niedotlenieniem. W trzeciej dobie życia doznał licznych wylewów dokomorowych oraz drgawek. Przeszedł ogromną ilość zabiegów ratujących Jego małe, wątłe życie oraz 9 poważnych operacji głowy. Obecnie zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, nieoperacyjną wadą serca, wodogłowiem, małogłowiem, wzmożonym napięciem mięśniowym, padaczką oraz postępującym zanikiem nerwów wzrokowych w obu oczach, który powoduje, że Samuel ma jedynie poczucie światła. Jeżeli nic nie zrobimy, nasz synek utraci wzrok na zawsze.

Szansą dla Samuelka jest leczenie nowatorską metodą dr Muldaszewa w rosyjskiej klinice Alloplant Eye and Plastic Surgery Centere w Ufie. Polega ona na wielokrotnym wszczepieniu do oczu substancji ALLOPLANT, która może zatrzymać zanik nerwów wzrokowych, jak również je zregenerować. Trwałe efekty leczenia mogą być zauważalne już po 5 podaniach. Na samą myśl, że Samuel mógłby zobaczyć choćby zarysy naszych twarzy łzy napływają nam do oczu…

Dla  naszego synka pojawiło się upragnione miejsce w rosyjskiej klinice. Pierwsze wszczepienie Alloplantu może się odbyć już 28 listopada, kolejne w wymaganym odstępie pół roku. Warunkiem jest opłata depozytu za pierwszy etap leczenia do 18 października. Kwota to 45 tysięcy złotych. MAMY ZALEDWIE 2 DNI NA OCALENIE WZROKU SAMUELA!

Dodatkowo Samuel wymaga dalszej nieprzerwanej rehabilitacji, terapii ręki, zajęć z neurologopedą, mikropolaryzacji, zaopatrzenia w potrzebne sprzęty i leki oraz wielu turnusów rehabilitacyjnych, w tym kosztownych  turnusów warunkujących prawidłowe efekty terapii wzroku.
Błagamy Was, wszystkich cudownych ludzi, którzy do tej pory wspierali trudną walkę naszego dziecka o życie – nie zostawiajcie nas i tym razem. Tak długo marzyliśmy o tym, by Samuel mógł zobaczyć otaczający go świat. Tak długo czekaliśmy na szansę… Pojawiła się teraz, nie możemy jej stracić!

Rodzice

Dla Samuela zbieramy na

rehabilitacja, wizyty u specjalistów, leczenie

z dotychczas zebranych środków opłaciliśmy Samuelowi: salę światła, podjazd dla wózka do domu, regularną terapię i rehabilitację

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: DAROWIZNA SAMUEL RODZOCH

 • Czarek wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Paulina wsparł(a) kwotą 5,00  6 miesięcy temu |
 • Lech wsparł(a) kwotą 200,00  6 miesięcy temu | Babcia
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 100,00  6 miesięcy temu | 1 h terapii w Harmonii
 • Reni wsparł(a) kwotą 15,00  6 miesięcy temu | Magnes z Samciem
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 5,00  6 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu |
 • Halina wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu | Dużo zdrówka
 • Dorota wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu | Trzymaj się Maleńkie Słoneczko ❤️
 • Stanislaw wsparł(a) kwotą 100,00  6 miesięcy temu |
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Bożena wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Andrzej wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | ♥️
 • Magda wsparł(a) kwotą 4,10  6 miesięcy temu |
 • U wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu |
 • Monika wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu |
 • Anna wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu |
 • Anna wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | Jest Pani wspaniała ! Samuel miał duże szczęście, że dostał właśnie tak dzielną mamę!
 • 2Agnieszka wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • stanisław wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu | trzymać się
 • Pawel wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu |
 • Kasia wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Marcin wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu | Trzymaj się dzielny chłopczyku.
 • Reni Reni wsparł(a) kwotą 30,00  6 miesięcy temu | Rozdrabniacz do warzyw
 • Justyna wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | ❤️
 • Paulina wsparł(a) kwotą 30,00  6 miesięcy temu |
 • Joanna wsparł(a) kwotą 35,00  6 miesięcy temu |
 • Oktawia wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | Przytulas dla Samuelka🧡💛🩷
 • Kasia wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | Maskotka myszka
 • Dorota wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | Lalka Anna licytacje
 • Dorota wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | Sukienka licytacje
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 35,00  6 miesięcy temu | Licytacja bluza, puzzle Bing, camping kuchnia
 • Arkadiusz wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu |
 • Anna wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu | Posłanie dla psa
 • Marta wsparł(a) kwotą 90,00  6 miesięcy temu | Szampon
 • Wiola wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Karolina wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu |
 • Radosław wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu |
 • Magda wsparł(a) kwotą 30,00  6 miesięcy temu |
 • Aleksandra wsparł(a) kwotą 4 000,00  6 miesięcy temu |
 • Patrycja wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu |
 • Iwona wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu | 🩵
 • MARTYNA wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu |
 • Andrzej wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu | Zdrówka
 • Wiola wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu |
 • Wiola wsparł(a) kwotą 10,00  6 miesięcy temu |
 • Łukasz wsparł(a) kwotą 50,00  6 miesięcy temu |
 • Joanna wsparł(a) kwotą 75,00  6 miesięcy temu |
 • Paulina wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Joanna wsparł(a) kwotą 35,00  6 miesięcy temu |
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 30,00  6 miesięcy temu | Kamizelka ❤️
 • Westerlich wsparł(a) kwotą 5,00  6 miesięcy temu |
 • Ilona wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Jolanta wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 20,00  6 miesięcy temu |
 • Barbara wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 15,00  7 miesięcy temu |
 • Alicja wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | ❤️
 • Sabina wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu | Zdrówka
 • X wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Bądź silny! Wierzę że się uda!
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu | Piżamka
 • Dorota wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Edyta wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Mariola wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Aleksandra wsparł(a) kwotą 6,00  7 miesięcy temu |
 • Romualda wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Dziecko kochana daj Ci Boże zdrowie
 • Wiola wsparł(a) kwotą 60,00  7 miesięcy temu |
 • Jarek wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu | :*
 • Magdalena wsparł(a) kwotą 70,00  7 miesięcy temu |
 • Piotr wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Justyna wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Magdalena wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu |
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Bożenna wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu |
 • Artur wsparł(a) kwotą 70,00  7 miesięcy temu |
 • Anna wsparł(a) kwotą 8,00  7 miesięcy temu | Za siebie i męża
 • Daria wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Rafał wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Malgorzata wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Magda wsparł(a) kwotą 3,90  7 miesięcy temu | Lecimy do 50 000zł
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Reni Reni wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Samuelka patrzymy do przodu i będzie dobrze:-)))
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Natalia wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Za micki
 • Anna wsparł(a) kwotą 15,00  7 miesięcy temu | Stojak na ręczniki w kształcie kota.
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | 50
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 15,00  7 miesięcy temu |
 • Barbara wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Emilia wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Karolina wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu |
 • Joanna wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu |
 • przemek wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Patrycja wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Jako matka nie wyobrażam sobie Twojego cierpienia. Przytulam Cię i chcę dodać siły, której masz tak wiele. Twoja postawa, którą pokazujesz w codzienności z Samuelkiem jest bohaterska - Ty jesteś bohaterem. Wiem, że kiedyś się spotkacie, po tej lepszej stronie, i Mały bez żadnych ograniczeń będzie Ci dziękował za każdą sekundę Twojej miłości. On to widzi i czuje. Jesteś wielką kobietą.
 • Magdalena wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Anna wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu | Książka mój młodszy brat
 • Paula wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 15,00  7 miesięcy temu | Rok w lesie
 • Renata wsparł(a) kwotą 40,00  7 miesięcy temu | Licytacja gry " Miesiące I pory roku "
 • Renata wsparł(a) kwotą 40,00  7 miesięcy temu | Licytacja gry " Mam na oku "
 • Przybyłek Stache wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Artur wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Maciej wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Maria wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Anna wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Malwina wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Trzymaj się Samuel!
 • Anna wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | ❤️
 • Paulina wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Krzysztof wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Magda wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu | Magnes
 • Pawel wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Aneta wsparł(a) kwotą 15,00  7 miesięcy temu |
 • Krzysztof wsparł(a) kwotą 200,00  7 miesięcy temu |
 • Marek wsparł(a) kwotą 9,00  7 miesięcy temu |
 • Tomasz wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • iko wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Kasia wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Tomasz wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Biegaj wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | ❤️❤️❤️❤️❤️
 • Ania wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | ❤️
 • Kamil wsparł(a) kwotą 4,00  7 miesięcy temu |
 • Agnieszka wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Wieslawa wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Dwadzieścia zł
 • Ewa wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Piotr wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Monika wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Łukasz wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Joanna wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Wojtek wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Westerlich wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Magda wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu | Dla Boga wszystko jest możliwe ❤️🙏
 • Ewelina wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Grazyna wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu | ANIELE STROZU CZUWAJ ❤❤❤❤❤❤
 • Anna wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu | Trzymaj się Słoneczko
 • Anna wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Marek wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Wioletta wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Życzę zdrówka
 • Marzena wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Jezu, ufam Tobie!
 • Sabina wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Bozena wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Zestaw do zasypiania
 • Anna wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Agata wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Arkadiusz wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Paulina wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu | Życzę wam duzo siły, wsparcia, zdrowia dla was obojga ❤️ nie tak powinno wyglądać życie dziecka, wasze życie. S ciskaj całym sercem ❤️❤️❤️
 • LITHIUM wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Ludzie dobrego serca. Nie bądźcie obojętni na cierpienie Samuelka
 • Zbigniew wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Malwina wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu | Dużo siły, miłości i dobrych ludzi wokół.
 • Jarosław wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Mariola wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Dobrochna wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu |
 • Aneta wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Zuzanna wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Natalia wsparł(a) kwotą 35,00  7 miesięcy temu | Za Maskotke myszke
 • Joanna wsparł(a) kwotą 200,00  7 miesięcy temu |
 • Barbara wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu | Trzymaj się Samuelku! Niech Bóg ci pomoże w cierpieniu! Będę się modlić za ciebie!
 • Malwina wsparł(a) kwotą 40,00  7 miesięcy temu |
 • Dariusz wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Aleksandra wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Kamil wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Marzena wsparł(a) kwotą 500,00  7 miesięcy temu |
 • Joanna wsparł(a) kwotą 15,00  7 miesięcy temu |
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Bożena wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Dużo zdróweczka rycerzyku kochany. Będzie wszystko do rze ♥️♥️😘😘
 • Anba wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu | Dużo zdrówka 🙂 Wszystko będzie dobrze
 • Ogryzek wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Magdalena wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Agata wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 15,00  7 miesięcy temu | ❤️❤️❤️ skrzat
 • Agnieszka wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu |
 • Ilona wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Katarzyna wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu | Licytacja kombinezon
 • Małgorzata wsparł(a) kwotą 10,00  7 miesięcy temu | Maskotka jednorożec
 • Agata wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | ❤️
 • Anna wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Kiedyś sama bardzo poważnie chorowałam i pocieszałam się wówczas, że przynajmniej nie boli. Ludzie nie doceniają życia bez bólu. Dużo sił Samuelu i jak najwiecej wytchnienia od bólu.
 • Agnieszka wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Urszula wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Natalia wsparł(a) kwotą 1 000,00  7 miesięcy temu |
 • Urszula wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | buteleczki
 • Agnieszka wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Emilia wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Zdrówka dzieciaczku
 • Anna E wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu | Duzo duzo sil i zdrowka ❤️💕💕
 • Maks wsparł(a) kwotą 5,00  7 miesięcy temu |
 • Monika wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Magda wsparł(a) kwotą 1,62  7 miesięcy temu |
 • Aga wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Dawid wsparł(a) kwotą 20,00  7 miesięcy temu |
 • Renata wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu | Nawet nie umiem nic napisać.bardzo pragnę żeby ból ci kochanie minął.❤️❤️
 • Grażyna wsparł(a) kwotą 50,00  7 miesięcy temu |
 • Ines wsparł(a) kwotą 100,00  7 miesięcy temu |
 • Frankowska wsparł(a) kwotą 30,00  7 miesięcy temu | Wałcz kochany Wojowniku