lenafwk

WALCZYMY O ZDROWIE LENKI I JEJ MARZENIA!

null

Lena Fiałkowska

Legnica, woj. dolnośląskie

Wesprzyj Lenkę

Lenka to wspaniała, ciekawa świata mała Wojowniczka z Legnicy. Od trzeciego roku życia była diagnozowana ze względu na zaburzenia równowagi i koordynacji ruchowej. W toku dalszej diagnozy stwierdzono u dziewczynki epilepsje oraz obniżone napięcie mięśniowe. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść.

Lenka zaczęła źle widzieć. Po wielu wizytach u specjalistów okazało się, że cierpi na ZWYRODNIENIE PLAMKI ŻÓŁTEJ. Od tamtej pory rzeczywistością Lenki okazały się pobyty nie tylko na Oddziale Neurologii Wieku Rozwojowego, ale też na Oddziale Okulistyki we Wrocławiu.

Po pandemii i w końcu szczegółowych badaniach padła diagnoza: ZWYRODNIENIE PLAMKI I BIEGUNA TYLNEGO, WZMOŻONA PIGMENTACJA ORAZ ROZRZEDZENIE NACZYNIÓWKOWO – SIATKÓWKOWE.

W trakcie rozmowy z lekarzami okazało się, że w wieku 18 lat Lenka może już nic nie widzieć… Jak pogodzić się z czymś takim?

Lenka potrzebuje długiego leczenia wielospecjalistycznego oraz kolejnych badań, rehabilitacji, częstych wyjazdów do różnych ośrodków. Rodzicom jest bardzo ciężko finansowo, ponieważ oprócz Lenki mają jeszcze drugie dziecko z niepełnosprawnością. Dlatego w Ich imieniu prosimy o pomoc wszystkich ludzi o dobrych sercach. Tylko z Waszym wsparciem są w stanie zapewnić Lence dalszą diagnostykę oraz odpowiednie leczenie i rehabilitację. Za każdą pomoc będą niezmiernie wdzięczni.

Dla Lenki zbieramy na

leczenie, rehabilitacja

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Lena Fiałkowska