na strone www

Zanim zapadnie zmrok

null

Antoś Knot

Inowrocław, Kujawsko Pomorskie

Razem dla Antosia zebraliśmy

10,00  z 12 944,00 
4 tygodnie do końca

ilość osób wspierających: 1

Wesprzyj Antosia

Antoni przyszedł na świat z dziecięcym porażeniem mózgowym czterokończynowym, znaczną dalekowzrocznością i wrodzoną zaćmą. Początkowe lata życia Antosia to nieustanne wyzwania, gdyż przez długi czas nie mógł nawet samodzielnie chodzić!

Determinacja chłopca i intensywna rehabilitacja pozwoliły mu przezwyciężyć liczne przeszkody. W 2019 roku przeszedł pierwszą operację wydłużenia ścięgien, a w 2022 roku zabieg selektywnej rizotomii tylnej. Niestety, ze względu na spastyczność ścięgien, konieczna może być kolejna interwencja chirurgiczna. Mimo tych trudności, Antoni nie rezygnuje i niezachwianie dąży do swoich celów. Jego determinacja i siła ducha zdumiewają.

Do niedawna Antoś toczył walkę u boku siostry, jednak Ania właśnie skończyła 18 lat i rozpoczyna swoją podróż w dorosłość. Wszystkie środki ze zbiórki przeznaczone zostaną zatem na dalsze leczenie i rehabilitację chłopca.

Historia Antosia pełna jest wzruszeń i trudnych chwil. Codziennie rodzice walczą o środki na specjalistyczną rehabilitację, by ułatwić życie synkowi.

Jesteśmy zrozpaczeni, ale jednocześnie wierzymy w cud – w to, że tysiące wielkich serc zjednoczą się, aby pomóc nam w tej walce o lepsze jutro Antosia. Prosimy, dołącz do nas, wesprzyj naszą walkę. Każdy gest ma ogromne znaczenie Nie możemy teraz zatrzymać się w połowie drogi! Nie możemy się w ogóle zatrzymać, bo tutaj ważą się losy naszego dziecka!

*Kwota celu zbiórki została pomniejszona o dotychczas zgromadzone środki na subkoncie Antosia i jego siostry Ani.

Dla Antosia zbieramy na

stymulator

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Antoś Knot

  • Rafał wsparł(a) kwotą 10,00  2 dni temu |