wladb2

Głos dla Włodka: By usłyszeć pierwsze słowo Władka..

null

Władysław Balaban

Szczecin, zachodniopomorskie

Razem dla Władka zebraliśmy

100,00  z 20 730,00 
3 tygodnie do końca

ilość osób wspierających: 1

Wesprzyj Władka

Władek to niesamowity chłopiec, który od samego początku swojego życia walczył z wieloma wyzwaniami. Przedwczesne urodzenie, niedotlenienie, diagnoza autyzmu… Gdy wszystko zaczynało wkraczać na dobre tory, wojna pozbawiła chłopca możliwości dalszego leczenia, terapii, rehabilitacji. Pomóżmy mu zawalczyć o przyszłość!

Władek przyszedł na świat w 32. tygodniu ciąży w Ukrainie, ważąc zaledwie 1,5 kilograma. Przedwczesne urodzenie spowodowało niedotlenienie i uszkodzenie jego ośrodkowego układu nerwowego. Pomimo tego ciężkiego startu, przez pierwszy rok życia chłopczyk rozwijał się prawidłowo, jednak później pojawiły się pierwsze niepokojące objawy…

W wieku 2 lat Władek zaczął wykazywać wzmożoną nadpobudliwość, problemy z jedzeniem i snem oraz trudności w porozumiewaniu się. Zdiagnozowano u niego autyzm atypowy. Mama Władka, widząc jego potencjał i determinację, podjęła wszystkie możliwe działania, aby pomóc mu w rozwijaniu umiejętności.

Na drodze do sprawności i samodzielności stanęła jednak wojna. Mama chłopca w trosce o życie i bezpieczeństwo synka zdecydowała się na ucieczkę do Polski. Mimo braku stabilnego miejsca zamieszkania nie poddała się i zrobiła wszystko, aby zapewnić Władkowi opiekę specjalistów i terapię, której chłopiec tak bardzo potrzebuje. Chłopiec obecnie uczęszcza do szkoły specjalnej, a jego stan ustabilizował się dzięki farmakoterapii.

Największym marzeniem mamy Władka jest to, aby jej synek nauczył się komunikować z otoczeniem. Istnieje szansa na komunikację alternatywną przy pomocy tableta z mówikiem, niestety jego koszt jest poza zasięgiem rodziny… Terapia, badania, rehabilitacja i pomocne urządzenia to ogromne koszty, których rodzina nie jest w stanie samodzielnie pokryć. Dlatego też zwracamy się z apelem o pomoc. Każda, nawet najmniejsza kwota może przyczynić się do osiągnięcia celu, jakim jest zapewnienie Władkowi szansy na sprawność i samodzielną przyszłość. Twoje wsparcie może odmienić życie tego wyjątkowego chłopca… Każdy dar serca ma ogromne znaczenie!

Dla Władka zbieramy na

rehabilitacja, terapia sensoryczna, wizyty specjalistyczne, leczenie

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Władysław Balaban

Степан . wsparł Władysław Balaban, miesiąc temu, kwotą 100 zł, Вместе преодолеем


pokaż więcej