Projekt bez nazwy (31)

Miłość rodzeństwa przekracza granice. Pomóż im!

null

Szymon i Paulina Trojanowscy

woj. dolnośląskie

Razem dla Szymona i Pauliny zebraliśmy

0,00  z 25 978,00 
1 miesiąc do końca

ilość osób wspierających: 0

Wesprzyj Szymona i Paulinę

Moje dzieci są dla mnie sensem życia, zrobiłabym dla nich wszystko! Nie mogę jednak wziąć na siebie trudności, jakie postawił przed nimi los. Szymek przyszedł na świat z wadą serca, a Paulinka ma zdiagnozowane zaburzenia ze spektrum autyzmu. Oboje wymagają opieki, leczenia i terapii, a największym ograniczeniem jakie przed nami stoi są finanse… Proszę, pomóżcie mi zawalczyć o środki, bez których przyszłość moich dzieci maluje się w najciemniejszych barwach!

Diagnoza ciężkiej wady serca u Szymonka przewartościowała nasze życie.  Wspólny pień tętniczy to wada, która wymaga interwencji kardiochirurgicznej w pierwszych tygodniach życia. Nasz synek ma za sobą operację na otwartym sercu, powikłaną zatrzymaniem akcji serca, porażeniem strun głosowych oraz długotrwałym pobytem na oddziale intensywnej terapii. Przez 3 miesiące Szymek dzielnie walczył o życie. Trzy miesiące, które dla nas były niekończącym się koszmarem.

Rodzic, któremu przyszło żegnać się z własnym dzieckiem inaczej patrzy na życie, każdy dzień traktuje jak dar. Jestem wdzięczna za to, że synek jest z nami pomimo tego, że wymaga on mojej opieki 24 godziny na dobę. Szymuś nie mówi, nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych, wymaga pomocy przy wszystkich podstawowych czynnościach, a jego rozwój jest znacznie opóźniony. Szymek wymaga opieki specjalistów, stałych wizyty u lekarzy, terapii i rehabilitacji. Bez tego nie ma żadnych szans na samodzielne życie.

Paulinka, siostra Szymka ma zdiagnozowane zaburzenia ze spektrum autyzmu. Ma problemy z koncentracją i pisaniem, ale największe wyzwanie stanowi dla niej nawiązywanie relacji z rówieśnikami. Córeczka zupełnie nie radzi sobie z funkcjonowaniem w społeczeństwie, aby było to możliwe niezbędne jest zapewnienie jej systematycznej terapii.

Jedynym marzeniem, jakie mam jest szczęście moich dzieci. Z całego serca pragnę, aby ich start w samodzielną przyszłość był możliwy. Jednak wyzwanie finansowe, jakie stawiają przed nami ich problemy jest ponad nasze siły. Jeśli czytasz ten apel, pochyl się proszę nad losem moich dzieci, nad losem naszej rodziny. Być może to one kiedyś pomogą Tobie…

Dla Szymona i Pauliny zbieramy na

rehabilitację, leki,  wizyty u specjalistów , specjalistyczny sprzęt , turnusy rehabilitacyjne

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Szymon i Paulina Trojanowscy