big_cb39141d-69fb-410c-984e-08e7facfdfec

Serduszko Szymonka potrzebuje pomocy

null

Szymon Wrona

  • 5 lat i 9 miesięcy

Andrychów, małopolskie

Wesprzyj Szymka

Szymonek to 4-letni chłopiec, który przyszedł na świat z szeregiem wad wrodzonych serca pod postacią hipoplazji lewej komory, przełożenia wielkich naczyń, ubytków w przegrodzie międzyprzedsionkowej i międzykomorowej oraz przełożeniem trzewii – zarówno Jego serce jak i żołądek znajdują się po prawej stronieSynek od pierwszych chwil walczy o swoje życie, mimo iż po urodzeniu nie dawano mu większych szans.
W swoim krótkim życiu przeszedł cewnikowanie serca i kilka operacji, szpital wiele razy był Jego domem… Szymonek spędził tam swoje pierwsze święta, pierwsze Boże Narodzenie, które zamiast śpiewem kolęd wypełnione było bólem, łzami i nieustannym błaganiem o życie.
Nasz synek każdego dnia udowadnia nam, jak wielkim jest Bohaterem. Jednak Jego serduszko słabnie z każdym dniem coraz bardziej. Niebawem Szymuś będzie musiał przejść kolejną operację. Skrajnie niskie saturacje, siniejące paluszki i usta, ciężki oddech przy najmniejszym wysiłku… To wszystko nie pozostawia złudzeń, że serduszko naszego chłopca jest w naprawdę złym stanie! Przed nami także dalsze leczenie, wizyty u specjalistów, stałe kontrole oraz rehabilitacja, która pozwala Szymusiowi walczyć z szeregiem powikłań powstałych na skutek wielokrotnych operacji i długich pobytów w oddziałach szpitalnych.
Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli wesprzecie nas w tej trudnej walce o zdrowie i  życie naszego synka. Za każdą okazaną pomoc będziemy niezmiernie wdzięczni!

Dla Szymonka zbieramy na

leczenie i rehabilitację

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Szymon Wrona