§1. Cel Konkursu
 1. Organizatorem konkursu jest Fundacja „Podaruj Dzieciom Nadzieję,” a celem konkursu jest zbieranie funduszy na rzecz podopiecznych fundacji poprzez sprzedaż cegiełek charytatywnych.

 

§2. Miejsce i Termin Konkursu
 1. Konkurs odbędzie się podczas Pikniku Charytatywnego „Podaruj Dzieciom Nadzieję” w Parku 1000-lecia w Pajęcznie. Konkurs trwa w godzinach od 15:00 do 20:00.

 

§3. Zasady Zakupu Cegiełek
 1. Osoby zainteresowane zakupem cegiełek charytatywnych (wartych 25zł) powinny odwiedzić stoisko organizatora, gdzie będzie można dokonać zakupu. 2. Za zakup cegiełki, każdy darczyńca otrzymuje słodki poczęstunek i kupon konkursowy.

 

§4. Kupon Konkursowy
 1. Kupon konkursowy zawiera pytanie konkursowe: „Dlaczego warto pomagać?” 2. Darczyńca musi wypełnić kupon podając swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu. 3. Dane te są niezbędne do identyfikacji zwycięzcy i mogą być użyte w celach podatkowych. 4. Wypełniony kupon zostaje wrzucony do urny konkursowej.

 

§5. Wybór Zwycięzców
 1. Między godziną 20:00 a 21:00 zostanie powołana Komisja Konkursowa, składająca się z trzech osób: Patrycja Rudnicka, Konrad Słomczewski oraz Wojciech Nowak. 2. Komisja wybierze 9 najoryginalniejszych i najtrafniejszych odpowiedzi na pytanie konkursowe. 3. Wygrani zostaną ogłoszeni na scenie o godzinie 21:00.

 

§6. Nagrody
 1. Nagrody zostaną przyznane zwycięzcom w następujący sposób:

 

I kategoria – KOBIETA

1 miejsce – beztłuszczowa frytkownica o wartości 200zł, voucher podologiczny o wartości 80zł, bon do pizzerii Ricco – o wartości 50zł, gra rodzinna ROLNIK SZUKA ŻONY o wartości 60zł,

2 miejsce – zestaw trzech książek o wartości 100zł , voucher podologiczny o wartości 80zł, bon do pizzerii Ricco o wartości 50zł,

3 miejsce – voucher podologiczny o wartości 80zł, bon do pizzerii Ricco – o wartości 50zł,

II kategoria – MĘŻCZYZNA

1 miejsce otrzymuje: kask motocyklowy o wartości 249zł, alarm motocyklowy 140 zł, grę rodzinną LOMBARD o wartości 60zł,

2 miejsce otrzymuje: zestaw pielęgnacyjny Barber o wartości 200zł, bon do pizzerii RICCO o wartości 50zł,

3 miejsce otrzymuje: sakwa rowerowa 57,50zł rękawiczki rowerowe 28,5, voucher podologiczny o wartości 80zł,

 

III KATEGORIA: DZIECI / MŁODZIEŻ

1 miejsce – podstawka pod monitor z centrum ładującym o wartości 400zł, uno 40zł,

2 miejsce –mała sakwa rowerowa 57,5 zł, klocki do budowania 70zł, tablica do rysowania 15zł, oraz : puzzle x2 o wartości 30zł/ wymiennie na lalkę o wartości 40zł

3 miejsce – koszyczek rowerowy 25zł, zestaw książeczek – kolorowanek o wartości 40zł, oraz plecak o wartości 50zł /wymiennie na traktorek i helikopter policyjny o wartości 70zł

 

§7. Przekazywanie Nagród
 1. Jeśli trzykrotnie wywołana osoba nie zgłosi się po ogłoszeniu wyników, nagroda przepada i zostanie przekazana kolejnemu uczestnikowi.

 

§8. Ochrona Danych Osobowych
 1. Dane osobowe zebrane w kuponach konkursowych będą przetwarzane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji konkursu oraz ewentualnych celów podatkowych.

 

§9. Postanowienia Końcowe
 1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu.
 2. Konkurs odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 3. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu przez uczestników.

 

§10. Wyłączenie pracowników i ich najbliższych krewnych
 1. Uczestnictwo w konkursie jest wyłączone dla wszystkich pracowników Fundacji „Podaruj Dzieciom Nadzieję” oraz ich najbliższych krewnych, włączając w to małżonków, dzieci, rodzeństwo, rodziców, dziadków i wnuki. Powyższa klauzula ma na celu zapewnienie uczciwości i niezależności konkursu oraz wykluczenie ewentualnych konfliktów interesów.