Wyróźniające Kuba2

Walczymy o sprawność Kubusia

null

Jakub Zarzycki

Laszki, woj. podkarpackie

Razem dla Kuby zebraliśmy

250,00  z 20 000,00 

ilość osób wspierających: 2

Wesprzyj Kubę

Marzę o dniu, w którym wezmę mojego synka za rękę i pójdziemy na spacer. Śnię o chwili, kiedy moje dziecko pobiegnie razem z innymi dziećmi na plac zabaw… Tak bardzo pragnę, aby mój syn miał życie takie, jak jego rówieśnicy. Niestety, nasza codzienność naznaczona jest chorobą, która każdego dnia odbiera Kubie dzieciństwo!

Kubuś cierpi na porażenie czterokończynowe, charakteryzujące się nadmiernym napięciem mięśni w kończynach górnych, przy jednoczesnym osłabieniu mięśni centralnych. Kuba nie chodzi i nie siedzi samodzielnie. Wymaga codziennej pionizacji i regularnych zastrzyków z botuliną, które pomagają złagodzić ból, z którym Kuba mierzy się każdego dnia. Nieustannie podejmujemy wysiłki, uczestnicząc w licznych programach rehabilitacyjnych, terapiach logopedycznych i pedagogicznych. Każdego dnia razem z Kubą walczymy o to, aby mój synek mógł zrobić pierwszy samodzielny krok. Niestety, oprócz ogromnej determinacji potrzebujemy jeszcze środków finansowych, aby nasza 6-letnia walka o sprawność nie została przerwana!

Jako samotna mama dwójki dzieci nie jestem w stanie zapewnić Kubusiowi takiego leczenia i procesu terapeutycznego, jaki daje mu szansę na sprawność. Koszty związane z terapiami, logopedą i specjalistycznymi wizytami znacznie przewyższają moje możliwości finansowe. Kuba jest dzieckiem wymagającym stałej, całodobowej opieki. Nie mogę podzielić z nikim swoich obowiązków, ponieważ moi synowie mają tylko mnie…

Moim największym marzeniem jest ujrzeć pierwsze samodzielne kroki Kuby. Jednak mam świadomość, że bez kosztownej rehabilitacji to marzenie nie będzie mogło się spełnić. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do Was – ludzi o dobrych sercach. Każda, nawet najmniejsza kwota pozwoli nam kontynuować naszą walkę. Tylko z Waszą pomocą Kubuś ma szansę doświadczyć prawdziwego dzieciństwa!

Mama Kubusia

Dla Kubusia zbieramy na

leczenie i rehabilitację

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Jakub Zarzycki

  • Renata wsparł(a) kwotą 200,00  3 tygodnie temu |
  • Anna wsparł(a) kwotą 50,00  2 miesiące temu | Zdrówka i dużo siły