project_235473_1664301827

Walczymy o sprawność Kubusia

null

Jakub Zarzycki

Laszki, woj. podkarpackie

Razem dla Kuby zebraliśmy

580,00  z 20 000,00 

ilość osób wspierających: 1

Wesprzyj Kubę

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Gdybym miała taką moc, podarowałabym mojemu synowi zdrowie i beztroskie dzieciństwo. Nie jestem jednak w stanie tego zrobić. Jedyne, co mogę to być przy Tobie synku i walczyć o Twoją sprawność w każdej minucie Twojego życia. Twój ból jest moim bólem, Twoje cierpienie moim… Zrobię co w mojej mocy, by Twoje życie chociaż trochę było takie, jak życie Twoich rówieśników!

Kubuś ma 5 lat i cierpi na porażenie czterokończynowe, które przejawia się wzmożonym napięciem mięśni w obrębie kończyn górnych, przy jednoczesnym obniżonym napięciu centralnym. Kubuś nie potrafi samodzielnie siadać i chodzić, wymaga codziennej pionizacji. Co 4 miesiące Jego nóżki ostrzykiwane są toksyną botulinową. W najgorszych snach nie przypuszczałam, że moje dziecko będzie musiało tyle wycierpieć…

Jedyną szansą na lepszą przyszłość i sprawność  Kuby jest ciężka systematyczna rehabilitacja. Nieprzerwana terapia z logopedą i pedagogiem specjalnym, wizyty u wielu specjalistów. To wszytko od dawna wyznacza rytm naszego życia, choroba Kubusia podporządkowała sobie życie całej naszej rodziny. Z ogromnym podziwem patrzę na uśmiech synka podczas ćwiczeń, na to, jak dzielnie i wytrwale to wszystko znosi. Czasami tak bardzo chciałabym mieć tyle siły, ile ma on – mój mały, dzielny chłopiec!

Jako samotna mama dwójki dzieci robię wszystko, co tylko mogę by naszej rodzinie niczego nie brakowało. Jednak leczenie Kubusia, liczne wizyty u specjalistów, rehabilitacja, terapia i dojazdy już od dawna przekraczają nasze możliwości finansowe. Dodatkowo Kuba wymaga stałej opieki, ma tylko mnie…

Bardzo proszę każdego człowieka, któremu los mojego synka nie jest obojętny o choćby najmniejsze wsparcie. Zdrowie Kubusia to moje jedyne i największe marzenie. Błagam, pomóżcie mi je spełnić. Za każdą pomoc będę Wam ogromnie wdzięczna.

Mama Kubusia

Dla Kubusia zbieramy na

leczenie i rehabilitację

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Jakub Zarzycki

Adam D. wsparł Jakub Zarzycki - darowizna, wczoraj, kwotą 20 zł,


pokaż więcej