Projekt-bez-nazwy-54

Walczymy z przeciwnościami losu dla Kornelki

null

Kornelia Litke

  • 1 rok i 3 miesiące

Mława, woj. mazowieckie

Razem dla Kornelki zebraliśmy

45,00  z 1,00 

ilość osób wspierających: 3

Wesprzyj Kornelkę

Kornelka jest naszą ukochaną córeczką, na którą czekaliśmy z wielką niecierpliwością. Przyszła na świat ważąc jedynie 2,5 kg, przynosząc nam ogromną radość. Niestety, nasze szczęście przerodziło się w ogromny strach!

Nasza córka zmaga się z poważną chorobą wynikającą z wady genetycznej. Kornelia cierpi na atrezję przełyku z dolną przetoką przełykowo-tchawiczną. Już drugiego dnia po narodzinach przeszła skomplikowaną operację, która uratowała jej życie, ale przez kolejne dwa tygodnie walczyła na oddziale intensywnej terapii. Dodatkowo, stwierdzono u niej malformację tchawicy i oskrzeli, refluks żołądkowy oraz niedorozwój płuca, który wkrótce będzie wymagał kolejnej operacji.

Kornelka ma także znaczne opóźnienia w rozwoju fizycznym i motorycznym, a jej słaby układ odpornościowy zmusza nas do unikania kontaktów z innymi, aby chronić ją przed infekcjami, które mogą być dla niej śmiertelnie niebezpieczne.

Nadal czekamy na wyniki badań genetycznych, które mają nam dostarczyć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących jej stanu zdrowia. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mogli lepiej zaplanować jej leczenie. Jednak to dopiero początek naszej trudnej drogi.

Marzymy o tym, by dać naszej córce wszystko, co najlepsze! Koszty leczenia, rehabilitacji, terapii i wizyt u specjalistów są ogromne i coraz trudniej nam je pokryć. Boimy się, że wkrótce nie będziemy w stanie finansować jej leczenia. Dlatego zmuszeni jesteśmy prosić o pomoc. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni, że z Waszą pomocą udało się nam zakończyć poprzednią zbiórkę Kornelci!

Niestety, środki zebrane w pierwszej zbiórce to kropla w morzu potrzeb… Przez jakiś czas zapewnią naszej córeczce możliwość korzystania z opieki specjalistów, dadzą nam szansę na rehabilitację i leczenie! Jednak musimy zadbać o to, by leczenie Kornelki nie zostało przerwane…

Dlatego w dalszym ciągu prosimy o pomoc w walce o zdrowie naszej córeczki. Kornelka jest dla nas wszystkim. A bez Waszej pomocy sami nie damy sobie rady!

Rodzice Kornelii

Dla Kornelki zbieramy na

turnus rehabilitacyjny, rehabilitację, leki, wizyty u specjalistów

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Kornelia Litke

  • Agnieszka wsparł(a) kwotą 40,00  6 dni temu | Pozdrawiamy z ZS3 Mława ❤️
  • Anonimowy darczyńca wsparł(a) kwotą 4,00  1 tydzień temu | Pozdrowienia z ZS3❤️
  • Anonimowy darczyńca wsparł(a) kwotą 1,00  1 tydzień temu |