gabriela profilowe
null

Gabriela Dryja

Opiekun zbiórek celowych

Witajcie.
Nazywam się Gabriela Dryja i jestem Opiekunem Zbiórek Celowych w Fundacji Espero.

Od kiedy pamiętam pomaganie zawsze było częścią mojego życia. Gdy zostałam mamą zrozumiałam, że pragnę pomagać dzieciom. Dlatego, gdy dostałam propozycję bycia częścią zespołu Espero… Nie wahałam się. Tym samym nasza wspólna przygoda trwa do dziś.

Z natury jestem wrażliwcem do potęgi entej. Lubię czytać książki, jeździć na rowerze. Moja miłość? Córeczka Maja i Bieszczady. I pomaganie rzecz jasna 🙂

Dziecko to skarb, o który warto walczyć. Jestem pełna podziwu dla rodziców, którzy każdego dnia walczą o to, by swoim ciężko chorym dzieciom podarować kolejny dzień. Ogromnie się cieszę, że mogę być częścią Ich historii i razem z Nimi płakać gdy jest źle, uśmiechać się gdy jest dobrze. Patrzeć na radość rodzica, na jego łzy wzruszenia, gdy uda się osiągnąć cel.

Gorąco wierzę, że każdy z Nas ma w sobie Anioła, który pragnie swoimi skrzydłami otoczyć małe istnienie, uratować małe życie. Dziękuję, że z Nami jesteście, bo tylko RAZEM MAMY WIELKĄ MOC.

Moja Skarbonka Nadziei

W tym miesiącu proszę o wsparcie zbiórki Wiktorii Skórzak, malutkiej Wojowniczki z Żywca, która zmaga się z bardzo rzadką wadą genetyczną. Środki są potrzebne na Jej rehabilitację, leczenie, leki, wizyty u specjalistów.


pokaż więcej