IMG_20230131_202000

Serce Gabrysi walczy o każdy dzień!

null

Gabriela Bryk

Tomaszów Lubelski, lubelskie

Wesprzyj Gabrysię

AKTUALIZACJA 18.01.2024

Gabrysia to wspaniała dziewczynka z rozbrajającym uśmiechem, która poruszyła tysiące serc. Na początku roku 2023 dzięki Waszej ogromnej pomocy otrzymała szansę na ŻYCIE.

Jest w domu, po operacji serca, która została przeprowadzona w USA, w BOSTON CHILDREN’S HOSPITAL. Gabrysia jest pod stałą opieką lekarzy, którzy kontrolują jej serduszko, przyjmuje leki, a także uczęszcza na zajęcia z terapii sensorycznej i do fizjoterapeuty. Jest również pod opieką psychologa, ponieważ jej walka o życie nie należała do łatwych i odcisnęła swój ślad.

Ogromną radość sprawił dziewczynce powrót do szkoły. Spotyka się z koleżankami, kolegami i jest naprawdę szczęśliwa. Może „skakać, bawić się i spędzać czas w szkolnej świetlicy” – jej małe wielkie marzenia spełniły się dzięki Wam!

W imieniu Gabrysi i jej bliskich z całego serca DZIĘKUJEMY za ogromne wsparcie i pomoc dla Gabi. Dziękujemy za ŻYCIE jakie Jej podarowaliście! Walka o zdrowie i życie Gabi potrwa jeszcze bardzo długo. Nadal można ją wspierać poprzez zbiórkę, która pozostaje aktywna.

10-letnia Gabrysia Bryk już niedługo wyruszy do BOSTON CHILDREN’S HOSPITAL. Ogromnie się cieszymy i DZIĘKUJEMY wszystkim raz jeszcze za piękne zaangażowanie w zbiórkę. Z niecierpliwością czekamy na ten dzień, gdy rozpocznie się nowy rozdział „historii pisanej serduszkiem” – życie Gabrysi bez strachu, za to pełne radości, możliwości, nadziei na przyszłość.
Pasek na zbiórce został zaktualizowany i powiększony o kwotę zebraną przez fundację na subkoncie oraz innych portalach: dobry klik, pomagam.pl, faniMani. Środki zgromadzone na koncie zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację Gabrysi, ponieważ jej walka o zdrowie nie kończy się wraz z planowaną operacją w Bostonie.

Dla Gabrysi zbieramy na

dalsze leczenie, rehabilitacja, wizyty u specjalistów

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: DAROWIZNA GABRIELA BRYK