Projekt bez nazwy (7)

TY możesz uratować moje serduszko

null

Franciszka Marciniak

Warszawa, woj. mazowieckie

Razem dla Franciszki zebraliśmy

0,00  z 1,00 

ilość osób wspierających: 0

Wesprzyj Franciszkę

Co wizytę kolejne schorzenie… Od urodzenia nasza córeczka Frania toczy walkę o swój los. Zrobimy wszystko, by ją ocalić, ale potrzebujemy wsparcia. Bez Waszej pomocy nie mamy żadnych szans w walce o jej przyszłość!

Po narodzinach Frania od razu została zaintubowana. Gdy już leżała w inkubatorze lekarz podszedł do mnie i powiedział: „Od dwudziestu lat nie miałem tak ciężkiego przypadku. To cud, że udało nam się ją uratować!”. 1 punkt w skali Apgar! JEDEN! Co wizytę z mężem dowiadujemy się o kolejnych problemach zdrowotnych naszej córeczki… Ile jeszcze zdołamy unieść?

Na ten moment są to wrodzone wady serca – ubytek przegrody międzyprzedsionkowej i międzykomorowej, porażenie fałd głosowych, skolioza i kifoza oraz macica dwurożna. Lista problemów Frani tutaj się nie kończy. Schorzeń jest wiele i nadal trwa diagnostyka.

Nasza córeczka nie chodzi i nie mówi, oddycha za pomocą rurki tracheotomijnej, karmimy ją poprzez PEG-a. Frania potrzebuje wielu turnusów i nieprzerwanej rehabilitacji, by mieć szansę na lepsze życie… Jesteśmy przerażeni i zrozpaczeni! Dlaczego takie cierpienie dotyka naszego dziecka?

Mąż od rana do nocy pracuje, ja każdą godzinę w ciągu doby spędzam przy Frani. Jesteśmy wycieńczeni i zrozpaczeni. Potrzebujemy środków finansowych, by zapewnić naszej córeczce właściwe leczenie i rehabilitację. Błagamy, nie pomijajcie naszego apelu. Wesprzyjcie nas w tej trudnej sytuacji, w jakiej postawił nas los!

Dla Franciszki zbieramy na

specjalistyczny sprzęt, rehabilitacja i dalsze leczenie

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Franciszka Marciniak