20240325_105547_0000

Daniel nadal walczy o swoją sprawność! Pomóżmy!

null

Daniel Ziegert

  • 5 lat i 11 miesięcy

Starogard Gdański

Wesprzyj Danielka

„Daniel to uśmiechnięty, wesoły chłopczyk, który uwielbia samochody, motory, wycieczki do cyrku. Jest też największym i najwierniejszym fanem swoich starszych braci, którzy grają w koszykówkę. Kiedy tylko możemy zabieramy go na mecze, by mógł im kibicować. Bardzo chciałby grać razem z nimi, ale nie może… Bo radość z bycia dzieckiem zabierają mu choroby!
Danielek boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. W ciągu 5 lat zdiagnozowano u niego: nieprawidłowy chód i zaburzenia napięcia mięśniowego, mocne skrzywienie kręgosłupa, asymetrię miednicy, stopy płasko-koślawe, dużą męczliwość i nietolerancję wysiłku, hipotonię mięśniową, chorobę nerwowo-mieśniową. Nadal jest diagnozowany. Lekarze zlecili pilne wykonanie badań genetycznych WES, by poznać przyczynę chorób Danielka. Stan chłopca stałe się pogarsza. Nie może on biegać, skakać, bawić się z braćmi i kolegami. Nie może normalnie wziąć kredki do ręki, kubka, ponieważ jego mięśnie są tak bardzo słabe, że wszystko wypada mu z rąk. Po kilku krokach upada, traci siły…
Walka Daniela o sprawność i zdrowie nie kończy się wraz z postawieniem diagnozy. Chłopiec cały czas wymaga opieki lekarzy wielu specjalizacji oraz rehabilitacji. Niestety wiąże się to z ogromnymi kosztami.
„Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc dla synka. Jego los jest w naszych rękach. Jest nam ciężko z myślą, że sami nie jesteśmy w stanie opłacić kosztów związanych z jego leczeniem. Pozostaje nam zatem prosić Państwa o wsparcie, by móc dalej walczyć o przyszłość Daniela!”

Dla Danielka zbieramy na

wizyty u specjalistów, leczenie, rehabilitację

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Daniel Ziegert