Czarek-i-Igor-Bres1x1

By podarować piękną przyszłość

null

Igor i Cezary Bres

  • 5 lat i 4 miesiące

  • 3 lata i 6 miesięcy

Płoty, zachodniopomorskie

Wesprzyj Igora i Cezarego

Choroba dziecka to dla rodzica największy koszmar. A gdy dotyka ona dwoje dzieci? Ciężko nawet to sobie wyobrazić. Igor i Cezary Bres – dwoje cudownych chłopczyków z miejscowości Płoty. Dwóch Wojowników, którym los nie podarował beztroskiego dzieciństwa.
U Igorka zdiagnozowano autyzm. Chłopczyk potrzebuje nieustającej terapii, aby mógł funkcjonować jak Jego rówieśnicy. Zajęcia pomagają mu radzić sobie ze stresem, panować nad agresją. Pozwalają na to, by rozumiał otaczający go świat.
Czaruś urodził się ze złożoną wadą serca pod postacią dwuujściowej prawej komory, przełożenia wielkich pni tętniczych oraz ubytku międzykomorowego. Udało się znaleźć ratunek w Genewie. Tamtejsi lekarze z powodzeniem przeprowadzili operację i Cezary szczęśliwie jest z nami. Z kochanymi rodzicami i rodzeństwem. Mimo to wizyty u specjalistów, leczenie i rehabilitacja już na zawsze będą wpisane w Jego życie.
Ci dzielni chłopcy każdego dnia toczą walkę o swoje zdrowie, sprawność. Każda, nawet drobna darowizna przybliża ich do zwycięstwa. Podarujmy Czarkowi i Igorowi piękną przyszłość!

Dla Igora i Cezarego zbieramy na

z dotychczas zebranych środków opłaciliśmy Czarkowi operację serca w Genewie, bieżące leczenie Cezarego, oraz rehabilitację Igora

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Igor i Cezary Bres