antonil

Razem przeciwko burzom w umyśle!

null

Antoni Łysek

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Razem dla Antosia zebraliśmy

230,00  z 23 899,00 
3 miesiące do końca

ilość osób wspierających: 9

Wesprzyj Antosia

Antoś to mój mały Skarb… Dzień w którym pojawił się na świecie był najpiękniejszym dniem w moim życiu. Nasze szczęście przesłoniły jednak ciemne chmury w postaci choroby, które próbujemy przegonić do dziś!

Około 6 miesiąca życia Antka zauważyliśmy, że nasz synek nie rozwija się tak, jak powinien. Po bacznych obserwacjach zdecydowaliśmy się skonsultować stan Antosia z neurologiem. Wykonaliśmy zalecane badania, w tym EEG. Wynik pozbawił nas złudzeń i sprawił, że w jednej chwili zawalił się nasz świat – u naszego synka zdiagnozowano epilepsję…

Po uzyskaniu diagnozy długo nie mogliśmy odzyskać równowagi. Mnóstwo pytań i czarnych scenariuszy krążyło w naszych głowach. Dlaczego choroba dotknęła właśnie nasze dziecko? Antoś był taki maleńki i bezbronny. Moje matczyne serce pękało z żalu, gdy wyobrażałam sobie, przez co będzie dane nam przejść. Rozpoczęliśmy leczenie lekami przeciwpadaczkowymi. Niestety, rozwój Antosia nadal nie postępował prawidłowo. Codzienna rehabilitacja stała się najważniejszą częścią naszego życia.

Aktualnie Antoś ma 4,5 roku i niestety nie chodzi, nie mówi i nie jest w stanie się komunikować. Nadal jest pieluchowany. Nie może spożywać stałych posiłków, jedynie te w postaci zmiksowanej. Obecnie czekamy na wyniki badań genetycznych, w tym badania WES, ponieważ wcześniejsze testy genetyczne nie przyniosły żadnych konkretnych wyników.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli nam na pokrycie kosztów dalszego leczenia, a co najważniejsze intensywnej i kosztownej rehabilitacji Antosia. Koszty są ogromne, a my niestety nie jesteśmy w stanie sami ich pokryć. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą udzieloną pomoc!

Mama

Dla Antosia zbieramy na

Rehabilitacja i terapia

Wpłaty prosimy kierować na podany numer konta bankowego

Fundacja Espero – Nadzieja dla Dzieci
ul. Mistrzowska 15
01-929 Warszawa
nr rachunku bankowego:
75 1020 1042 0000 8102 0453 3352

Tytułem wpłaty: Darowizna Antoni Łysek

Agnieszka P. wsparł Antoni Łysek - darowizna, dzisiaj, kwotą 10 zł, 😘😘😘

Halina S. wsparł Antoni Łysek - darowizna, dzisiaj, kwotą 10 zł, Kochany oby było lepiej ❤️

Anonimowy W. wsparł Antoni Łysek - darowizna, przedwczoraj, kwotą 10 zł, Symbolicznie wsparcie ale co kilka złotych więcej, kroki stawiane w przód ku celu. Szybkiego powrotu do zdrowia!

Monika P. wsparł Antoni Łysek - darowizna, przedwczoraj, kwotą 20 zł,

Natalia W. wsparł Antoni Łysek - darowizna, 4 dni temu, kwotą 40 zł,

Marzena M. wsparł Antoni Łysek - darowizna, 4 dni temu, kwotą 20 zł,

Katarzyna D. wsparł Antoni Łysek - darowizna, 6 dni temu, kwotą 20 zł,

Angelika W. wsparł Antoni Łysek - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 50 zł, Dużo dużo zdrówka Antosiu 🙂 ściskamy Cię mocno 🙂 Fabian z Mamą ❤️

Hanna K. wsparł Antoni Łysek - darowizna, ponad tydzień temu, kwotą 50 zł,


pokaż więcej